خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » تنظیمات سانترال پاناسونیک

تنظیمات سانترال پاناسونیک

برنامه ریزی تنظیمات سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال، مرکزی مخابراتی است که می تواند بهترین راه حل برای مشکلات و محدودیت های خطوط شهری مجموعه های کوچک و بزرگ باشد. این دستگاه با تشکیل سیستم تلفن داخلی و تقسیم خطوط شهری بین آن ها می تواند امکان دسترسی به خطوط را به همه ی پرسنل و کارمندان ارائه دهد.

علاوه بر سیستم تلفن داخلی این دستگاه می تواند بر طبق نیاز های شرکت برنامه ریزی شود و امکانات و قابلیت های مختلفی روی آن قرار داد تا ارتباط برای مشتریان و کارمندان ساده تر شود. سیستم اپراتور گویا می تواند روی دستگاه سانترال تعریف شود که به طور خودکار داخلی ها را به تماس گیرندگان معرفی می کند تا به راحتی بتوانند فرد مورد نظر خود را پیدا کنند. امکان تشکیل صف برای شرکت هایی که تعداد تماس گیرندگان زیادی دارند قابل بهره برداری است.

تنظیمات سانترال پاناسونیک

امکان مشاهده شماره تماس گیرندگان با نصب کارت کالر آیدی روی دستگاه سانترال قابل دسترسی است. دستگاه ضبط مکالمات می تواند در کنار سانترال قرار گیرد و توسط یک سیستم کامپیوتری مکالمات شرکت را ضبط کند.

ظرفیت دستگاه های سانترال از طریق نصب کارت های ارتقا قابل افزایش است. این کارت ها بر اساس ظرفیت خود می توانند تعداد خطوط شهری، داخلی ها یا هر دو را افزایش دهند. از طریق نصب کارت PRI روی بعضی از دستگاه های سانترال سازگار، می توان از خطوط ۴ یا ۵ رقمی مخابراتی روی دستگاه استفاده کرد.

همانطور که می دانید دستگاه سانترال دستگاهی الکترونیکی است که با جریان برق کار می کند و در صورت قطعی برق تمامی تلفن ها از کار می افتد. برای اینکه مانع از قطعی و از دست رفتن تماس ها شوید می توانید از باتری بک آپ استفاده کنید که می تواند تا چند ساعت جریان برق را پشتیبانی کند.

توجه داشته باشید که برای نصب هر کارت و برنامه ریزی دستگاه باید از نفرات فنی متخصص در حوزه مخابرات و سانترال که تجربه کافی در این زمینه دارند بهره بگیرید. اگر از افراد غیر متخصص برای نصب و راه اندازی سیستم سانترال خود استفاده کنید ممکن است خسارات جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود.


4 (80%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی