خانه » مراکز تلفن سانترال » برنامه ریزی سانترال با کامپیوتر

برنامه ریزی سانترال با کامپیوتر

روش های برنامه ریزی سانترال

هنگام خرید دستگاه های سانترال مدل KX-TES824 و KX-TEM824 که جزء دستگاه های سانترال کم ظرفیت می باشند به مشتری توصیه می شود که یک ست گوشی اپراتوری KX-T7730 خریداری کند. علت توصیه ما به مشتری این است که یکی از روش های برنامه ریزی دستگاه سانترال و راحت ترین روش به وسیله گوشی اپراتوری می باشد. این مدل گوشی جزء گوشی های هیبراید می باشد و به عنوان گوشی منشی و یا مدیر مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع در سیستم های کم ظرفیت گوشی ۷۷۳۰ را با شماره داخلی ۱۰۱ تعریف می کنند و کد دهی و برنامه ریزی از طریق این گوشی انجام می شود. چنانچه شما گوشی KX-T7730 در اختیار نداشته باشید از طریق دانلود برنامه UPCMC و نصب آن بر روی کامپیوتر یا لب تاپ می توانید دستگاه کم ظرفیت خود را برنامه ریزی کنید. ارتباط دستگاه سانترال با PC یا لب تاپ نیز از طریق کابل USB برقرار می شود.

در ابتدا پس از نصب این برنامه از شما پرسیده می شود که از چه طریق می خواهید ارتباط خود را برقرار سازید. همانند تصویر زیر.

برنامه ریزی سانترال با کامپیوتر

پس از آن که شما نوع کانال ارتباطی خود را انتخاب کردید. با تصویر زیر و محیط برنامه ریزی رو به رو خواهید شد.

برنامه ریزی سانترال با کامپیوتر

در سیستم های پر ظرفیت نظیر سری های TDA، TDE و NS نیز قسمتی از برنامه ریزی ها را می توان از طریق گوشی های دیجیتال نظیر KX-DT543 یا KX-DT546 انجام داد، در غیر اینصورت در سری های TDAو TDE باید برنامه نرم افزاری مخصوص UPCMC دانلود و بر روی سیستم کامپیوتر و یا لب تاب شما نصب شود و سپس برنامه ریزی انجام شود.

دستگاه های NS500 و NS1000 که جزء آخرین و جدیدترین سری سانترال ها هستند، Webbase هستند و دیگر نیازی به دانلود برنامه نیست. برای برنامه ریزی این سری از دستگاه ها شما می بایست وارد شبکه شده و در قسمت Browser آدرس IP دستگاه را وارد و برنامه ریزی را انجام دهید. برای ارتباط بین دستگاه سانترال و PC یا لب تاپ نیاز به یک کابل LAN نیز دارید.

اگر شما نیار دارید تا دستگاه شما برنامه ریزی شود و اطلاعات دقیقی از روند اجرای برنامه ریزی دستگاه سانترال ندارید، می توانید با گروه فنی شرکت ایده آل گستر ارتباط برقرار کنید، تا مشاوره خود را دریافت کنید.

درصورت سکونت شما در تهران تماس از طریق شماره ثابت با  ۹۰۹۲۳۰۱۳۸۲

و در صورت سکونت در شهرستان تماس از طریق شماره ثابت با ۹۰۹۹۰۷۱۳۸۰

اگر شما تمایل داشته باشید که شخصا برنامه ریزی را انجام دهید، می توانید در کلاس های آموزشی مجموعه ایده آل گستر صدر که نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهران می باشد شرکت کنید. برای هماهنگی با شماره۰۲۱۸۱۰۱۰ تماس بگیرید.

نوشته شده توسط مهندس حسین جهانی


5 (100%) 2 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت چهارم)...
تعداد بازدید: 246
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در سه پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم) و آموزش...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت سوم)...
تعداد بازدید: 190
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در دو پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال 1232 (قسمت دوم) را در ا...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم)...
تعداد بازدید: 220
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) را در اختیار شما کاربران قرار دادیم. در این مطلب قصد د...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی