خانه » تلفن بی سیم » بهترین تلفن پاناسونیک ۲۰۱۶

بهترین تلفن پاناسونیک ۲۰۱۶

بهترین تلفن پاناسونیک ۲۰۱۶

اگر به دنبال خرید گوشی تلفن هستید می دانید که برند پاناسونیک یکی از بهترین های بازار است . تلفن های این برند با ماندگاری طولانی و کیفیت بالا جای خود را در بازار باز کرده و از فروش خوبی برخوردار است .

گوشی های بیسیم پاناسونیک از پر فروش ترین تلفن های بازار است و با امکانات خوب خود توانسته نیاز هر نوع کاربری را برطرف کند .

بهترین تلفن پاناسونیک 2016

 

معرفی مدل KX-TGE240

یکی از پر فروش ترین مدل های سال ۲۰۱۶ این برند مدل KX-TGE240 است که در ادامه امکانات و ویژگی های آن را بررسی خواهیم کرد .

سهولت در تشخیص تماس به کمک نشانگر LED بزرگ این تلفن

سهولت در تغییر حجم صدا به وسیله دکمه کنار گوشی

سهولت در خواندن نام تماس گیرنده در LCD بزرگ و نورانی آن

مسدود کردن تماس های ورودی : تماس های مزاحم را مسدود کنید. برای اینکار کافی است شماره مذکور را در لیست ذخیره کنید. بدین ترتیب به محض تماس، بدون اینکه فرد تماس گیرنده صدایی را بشنود تماس قطع می شود.

این گوشی دارای سه مدل مختلف است که مدل TGE240 دارای یک گوشی بیسیم و مدل TGE242 دارای دو گوشی بیسیم و مدل TGE243 دارای سه گوشی بیسیم است.

تعیین محل تلفن همراه : اگر گوشی هوشمند خودتان رادر مکانی گذاشته اید که به خاطر ندارید، کافیست دکمه ”Locate Cell” بر روی بیس را فشار دهید تا صدای بوق شما را از مکان گوشی با خبر سازد.
* گوشی نباید خاموش و یا در حالت Silent باشد.

ویژگی کاهش نویز بصورت همزمان نویز محیط اطراف را مهار و صدای تماس گیرنده را افزایش می دهد و موجب می شود صدای او بهتر شنیده شود.

همچنین این تلفن از امکان برقراری تماس داخلی (گوشی-گوشی و گوشی-بیس) برخوردار است : تماس داخلی با تمام گوشی ها به طور مثال وقتی شما در جستجوی یکی از اعضای خانواده هستید و نمی دانید در کجای خانه است، می توانید یک تماس داخلی با تمام گوشی ها بگیرید! این قابلیت به شما کمک می کند بدون اینکه کل خانه را بگردید فردی که در جستجویش هستید را به راحتی پیدا کنید.


4.2 (83.08%) 13 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن ساده پاناسونیک
تعداد بازدید: 14
تلفن، یکی از ابزار های مهم برای ارتباط است و سالیان زیادی است که توسط کاربران زیادی در سراسر دنیا استفاده می شود. کار اصلی تلفن انتقال صدا ر...
بهترین تلفن بیسیم ۲۰۱۹
تعداد بازدید: 86
اگر به دنبال خرید بهترین تلفن بیسیم 2019 هستید با بلاگ ایده آل همراه باشید تا چند مدل از بهترین تلفن های برند پاناسونیک را معرفی کنیم: تلفن...
تلفن پاناسونیک دو خط بی سیم
تعداد بازدید: 26
اگر شما هم از جمله کسانی هستید که به دنبال تلفن بیسیم دو خط هستید در ادامه با بلاگ ایده آل باشید تا در مدل تلفن پاناسونیک دو خط بی سیم را مع...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی