خانه » پاناسونیک » بهترین تلفن بی سیم ۲۰۱۸

بهترین تلفن بی سیم ۲۰۱۸

بهترین تلفن پاناسونیک ۲۰۱۸

تلفن های بی سیم انواع مختلف و برندهای مختلفی دارند. اگر به دنبال تلفنی هستید که بتواند تمامی نیازهای شما را با قابلیت خودش پاسخگو باشد حتما از تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-PRD262 استفاده کنید. این دستگاه تلفن یکی از جدیدترین و پرکاربردترین تلفن های موجود در  سطح جهان می باشد. شما با استفاده از این تلفن علاوه بر بهره بردن از ۲ گوشی بی سیم آن می توانید تلفن هوشمند خود را هم به وسیله پایه آن شارژ کنید.

در اینجا به معرفی قابلیت های بهترین تلفن بیسیم پاناسونیک می پردازیم:

همانطور که گفته شد، این تلفن دارای ۲ گوشی بی سیم می باشد وقابلیت Link-to-Cell (قابلیت اتصال به گوشی های هوشمندی که با Bluetooth و سیستم گوشی های بیسیم سازگار می باشند)دارد. این دستگاه تلفن از تکنولوژی بهبود کیفیت صدا که همان DECT6.0 می باشد بهره می برد. همانگونه که می دانید این تلفن ۲۰ درصد افزایش برد و فرکانس تقویت شده۱٫۹ را پشتیبانی می کند.

 

از قابلیت های این مدل تلفن امکان برقراری تماس از یک داخلی به داخلی دیگر است. شما می توانید با بهره گیری از این قابلیت بدون اتلاف وقت و هزینه از یک داخلی به داخلی دیگر ارتباط برقرار کنید. قابلیت Intercom All و یا به عبارتی تماس داخلی با تمام گوشی ها یکی از ویژگی های بسیار خوب این مدل از دستگاه تلفن پاناسونیک می باشد.

شما می توانید از قابلیت Call block این مدل از تلفن برای مسدود کردن تماس های ورودی خود استفاده کنید. به عنوان مثال شما فرض کنید تمایلی به برقراری ارتباط با یک شخص خاص را ندارید با استفاده از این قابلیت می توانید شماره وی را به لیست سیاه این تلفن اضافه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید تا ۲۵۰ شماره را به لیست سیاه خود اضافه کنید.

مجهز بودن دستگاه تلفن KX-PRD262 به سیستم آلارم یا زنگ هشدار پیشرفته، برقراری کنفرانس ۳ نفره و کپی دفترچه تلفن از طریق بلوتوث، باعث شده است که این مدل از تلفن پاناسونیک به بهترین تلفن بی سیم ۲۰۱۸ تبدیل شود


5 (100%) 3 رایs


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی