خانه » دوربین مداربسته » ارزانترین دوربین مداربسته

ارزانترین دوربین مداربسته

ارزانترین دوربین مداربسته پاناسونیک

این روز ها هر جا که بروید احتمالا دوربین های مداربسته را مشاهده خواهید کرد. فروشگاه ها، خیابان ها، راه رو های منازل مسکونی، اداره ها و بسیاری مکان های دیگر برای اهداف مختلفی از این دستگاه استفاده می کنند. هدف اصلی از نصب دوربین مداربسته معمولا حفظ امنیت است. دوربین مداربسته می تواند هم از وقوع جرم جلوگیری کند و هم در پیگیری جرائم کمک کند.

بسیاری از سارقان با دیدن دوربین های مداربسته ممکن است تصمیمشان عوض شود و دیگر به سراغ اقدام خلاف خود نروند یا حداقل کار آن ها با وجود دوربین ها سخت می شود. بعد از وقوع جرم نیز می توان فیلم های دوربین های مداربسته را بررسی کرد تا راحت تر بتوان افراد خلاف کار را شناسایی کرد.

ممکن است برخی صاحبان کسب و کار بخواهند کارمندان خود و عملکرد آن ها را مورد بررسی قرار دهند. در این گونه موارد نیز دوربین مداربسته می تواند وسیله ای کار آمد باشد.

همانطور که می دانید از نظر قانونی، برای راه اندازی هر کسب و کاری اعم از کوچک و بزرگ، لازم است دوربین مداربسته نصب شود و بدون نصب دوربین نمی توان مجوز های لازم را دریافت کرد.

ممکن است شما بخواهید مغازه ای کوچک راه اندازی کنید و تهیه دوربین ها پیشرفته و گران قیمت برایتان مقدور نباشد. در این مطلب قصد داریم یک نمونه دوربین مداربسته ی ارزان را معرفی کنیم تا برای کسب و کار های کوچک بتوانید از آن استفاده کنید.

دوربین مداربسته آنالوگ مدل WV-CP630 دارای یک سنسور تصویر ۱/۳ “انتقال اینترنال CCD است. این دوربین همچنین تکنولوژی سوپر دینامیک ۶،۷۰۰ TVL Box از پاناسونیک را ارائه می دهد تا رزولوشن ۷۰۰ تی وی لاین برای نظارت تصویری در هر دو شرایط نور روز و شب فراهم باشد.

این دوربین مجهز به لنز CS می باشد که می تواند با تمامی لنزهای CS-mount برای سازگاری با طیف گسترده ای از لنزها (به صورت جداگانه) استفاده شود. Super Dynamic 6 ترکیبی از تکنولوژی های Super Dynamic و Adaptive Black Stretch برای افزایش دید در مناطق تاریک بدون کاهش کیفیت تصویر در مناطق روشن برای ویدیو واضح در طیف گسترده ای از تنظیمات است.

یک تثبیت کننده خودکار تصویر باعث کاهش تاری در شرایط باد و یا ارتعاش می شود و ۲D و ۳D-DNR تطبیقی باعث کاهش نویز در شرایط مختلف می شود. این دوربین از کابل های کواکسی برای ارتباط داده استفاده می کند و ورودی ها و خروجی های هشدار دهنده به شما اجازه می دهد تا سیستم نظارت خود را برای ایجاد یک برنامه جامع ایجاد کنید. عنوان دوربین را می توان با استفاده از حداکثر ۱۶ کاراکتر الفبایی نمایش داد و یک منوی چند زبانه ای نیز وجود دارد.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

دوربین مداربسته مدل WV-SFN110
تعداد بازدید: 10
دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SFN110 شرکت پاناسونیک در عرصه تکنولوژی و ارتباطات محصولاتی با خدمات ویژه ارائه داده است که دوربین های مدار...
دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SBV111...
تعداد بازدید: 7
دوربین مداربسته WV-SBV111دوربین مداربسته WV-SBV111M  پاناسونیک تصاویر را با فرمت HD و وضوح تصویر 1280.720 نشان می دهد و می تواند ف...
دستگاه DVR و NVR
تعداد بازدید: 11
دستگاه های DVR و NVR این روز ها برای حفظ امنیت مکان های عمومی و خصوصی سیستم های امنیتی مداربسته نصب و راه اندازی می کنند. بسیاری از ما دورب...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی