خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » مقایسه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 و KX-NS500

مقایسه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 و KX-NS500

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-HTS32

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 برای پاسخگویی به نیازهای خاص کسب و کارهایی با حجم کاری مختلف طراحی شده است. این دستگاه سانترال یک سیستم ترکیبی تحت شبکه و هایبرید است. به عبارت دیگر، می توان از آن برای ایجاد یک راه حل ارتباطی جدید و پویا استفاده کرد یا حتی به راحتی با یک سیستم سانترال موجود برای پذیرش خدمات SIP آن را تنظیم کرد. این مرکز سانترال به شما امکانات انعطاف پذیری برای ساخت سیستم های مقرون به صرفه را می دهد و به طور کامل با نیازهای کسب و کار منحصر به فرد شما، متناسب است.

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS32 کارکردی آسان دارد و ابعاد دستگاه ۲۹۷ در ۲۱۰ در ۹۰٫۴ میلیمتر است و وزنی معادل ۲٫۲ کیلو گرم دارد که کاملا جمع و جور است و می تواند برای شرکت ها و مراکزی که کمبود جا دارند مناسب باشد.

مقایسه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 و KX-NS500

 این دستگاه قدرتمند و یکپارچه می تواند حتی با نیاز آینده کسب و کار شما مقیاس پذیر باشد که این ویژگی به بهره وری و بهبود خدمات به مشتریان در سراسر جهان کمک کند.

این مرکز امکاناتی بسیار فراتر از یک دستگاه سانترال معمولی دارد، این دستگاه پیشرفته برای ارتباطات گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و یک دروازه جدید برای فرصت های بیشتر در آینده را پیش روی شما قرار می دهد.

این سیستم منحصر به فرد و مقرون به صرفه شامل یک روتر داخلی و نقطه دسترسی Wi-Fi است، این Hybrid IP-PBX می تواند نه تنها به عنوان دستگاه کمک مدیریت ارتباطات از راه دور مورد استفاده قرار گیرد، بلکه به ایجاد نظارت و امنیت سیستم ها نیز کمک کند.

KX-HTS32 تمامی قابلیت های لازم را برای شرکت های مختلف ارائه می دهد و از سخت افزاری قوی ساخته شده است که به شما بازدهی بیشتری از سرمایه خرید دستگاه ارائه می دهد. برخی از ویژگی های خاص شامل نقطه دسترسی Wi-Fi  برای رایانه های شخصی و یا گوشی های هوشمند در این دستگاه تعبیه شده و ظرفیت آنالوگ و SIP تا ۸ ترانک و ۲۴ اکستنشن است.

همچنین با تلفیق ویژگی هایی همچون نمایش شناسه تماس گیرنده، مسیریابی تماس خودکار و سرویس auto attendant (A A) ، به بهبود انعطاف پذیری تماس کمک می کند و بدون هیچ هزینه اضافی می توانید این امکانات را در اختیار داشته باشید و منابع با ارزش خود را برای استفاده در جای دیگر آزاد کنید.

مقایسه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 و KX-NS500

پشتیبانی از تلفن گویا و پیامگیر به صورت پیشفرض روی این دستگاه قرار گرفته و دارای ظرفیت ۴ کانال تلفن گویا و ۴ کانال صندوق صوتی است و قابلیت اضافه کردن ۲ کانال در بازکن را نیز دارد.

یک روتر در دستگاه سانترال KX-HTS32 تعبیه شده که می تواند به عنوان یک سیستم تلفن و همچنین یک دستگاه شبکه استفاده شود. علاوه بر این، می توان آن را با سری KX-HDV و KX-NTV پاناسونیک برای ایجاد یک سیستم ارتباطی و نظارتی کامل همراه کرد.

با استفاده از دو امکان built-in Media Relay Gateway و bring-your-own-device (BYOD) گوشی های هوشمند با قابلیت نرم افزار SIP و تلفن های غیر پاناسونیک می توانند به عنوان تلفن بدون نیاز به VPN پیچیده و گران قیمت بر روی دستگاه استفاده شود. این بدان معنی است که تمام تماس ها را می توان به صورت یکپارچه به تلفن هوشمند یا تلفن خانه منتقل کرد، به طوری که هرگز تماس مشتری را از دست نخواهید داد. اما اگر در یک جلسه مهم هستید یا درگیر مشغله دیگری هستید که حتی نمی توانید تلفن همراه خود را پاسخگو باشید،این دستگاه قابلیت ارسال اطلاعیه های صوتی از طریق ایمیل به کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه شما را دارد.

KX-HTS32 با امکانات مختلفی سازگار است از جمله KX-HDV430 که امکان تماس ویدئوی-صوتی را فراهم می کند و می تواند در اداره یا دفتر شما نصب شود تا مکالمه تصویری و ویدئو کنفرانس بدون VPN را امکان پذیر کند. این ابزار، ایده آل برای ترویج ارتباطات و بالا بردن بازده داخلی در مکان های مختلف است. به ویژه برای شرکت هایی که دفاتر متعدد دارند این امکان بسیار مناسب است.

مقایسه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 و KX-NS500

دستگاه سانترال پاناسونیک مدلKX-HTS32  همچنین می تواند با تلفن IP پاناسونیک و سری دوربین های IP ارتباط برقرار کند. این قابلیت، ارتباطات تصویری و صوتی دو طرفه و نظارت ساده از درب باز کن و کنترل دوربین را تا تشخیص حرکت و صدا و سیستم های زنگ سنسور در اختیار کاربر قرار می دهد.

دستگاه KX-HTS32 دارای قابلیت کنفرانس تماس است که با این امکان اجازه می دهد تا چندین کارمند به صورت کنفرانس به تماس ها بپیوندند.

دستگاه سانترالKX-HTS32  نصبی بسیار آسان دارد و تنظیمات پایه به صورت خودکار برای شما برنامه ریزی شده است. کانال های SIP و Wi-Fi نیز آماده به کار هستند، بنابراین نیازی به کلید فعال سازی یا روتر اضافی وجود ندارد.

هر گونه برنامه ریزی یا تعمیر و نگهداری سریع و آسان است و برای دستیابی به آن، نیاز به هیچ نرم افزاری اضافی نیست. برای مثال، تنظیمات سیستم را می توان از طریق رابط وب ساده KX-HTS32 تغییر داد.

سایر اطلاعات تخصصی :

 • ظرفیت اولیه ۴ خط شهری
 • ظرفیت نهایی ۸ خط شهری
 • ظرفیت اولیه ۸ داخلی آنالوگ
 • ظرفیت اولیه ۲۸ داخلی تحت شبکه
 • ظرفیت نهایی ۲۴ داخلی
 • ظرفیت ۲۴ داخلی SIP
 • ظرفیت اولیه ۴ کانال تلفن گویا
 • ظرفیت ۴ کانال SVM
 • دارای کالر آی دی
 • امکان لینک شدن با دوربین های IP
 • امکان لینک شدن با آیفون های تصویری IP
 • دارای صندوق صوتی VM
 • پورت WIFI

در جدول زیر مقایسه دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS32 و KX-NS500 را مشاهده می کنید:

مقایسه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 و KX-NS500

Hts32Ns500نوع دستگاه سانترال
۴۶ظرفیت اولیه خطوط شهری مرکزتلفن
۸۱۲ تا ۴۸ خطظرفیت نهایی خطوط شهری مرکزتلفن
۸۱۶ خطظرفیت اولیه خطوط داخلی آنالوگ
نداردنداردظرفیت اولیه خطوط داخلی هایبرید
ندارد۲خطظرفیت اولیه خطوط داخلی دیجیتال
۱۶نداردظرفیت اولیه داخلی تحت شبکه
۲۴۱۶۸ تا ۲۸۸ خطظرفیت نهایی خطوط داخلی مرکزتلفن
داردداردشماره انداز تماس گیرنده (کالرآیدی)
۴ کانال۲ کانال همزمانظرفیت اولیه منشی تلفنی (تلفن گویا)
کارت ۴ خط شهری مدل  KX-HT82480کارت ۶ خط شهری مدل KX-NS5180کارت شهری آنالوگ (LCOT)
نداردکارت خط PRI مدل KX-NS5290CEکارت شهری E1 با ۳۰ کانال (PRI30/E1)
کارت ۸ پورت داخلی آنالوگ SLC8 مدل KX-HT82470کارت برای ۸ داخلی آنالوگ مدل KX-NS5173 و ۱۶ داخلی آنالوگ مدل KX-NS5174کارت داخلی آنالوگ (MCSLC)
نداردکارت برای ۸ داخلی دیجیتال مدل KX-NS5171 و ۱۶ داخلی دیجیتال مدل KX-NS5172کارت داخلی دیجیتال (DLC)
نداردکارت برای ۴ داخلی هایبرید مدل KX-NS5170کارت داخلی هایبرید (DHLC)
نداردکارت برای ۶۳ داخلی IP مدل KX-NS5110 با شناسه DSP S، برای ۱۲۷ داخلی IP مدل KX-NS5111 با شناسه DSP M، برای ۲۵۴ داخلی IP مدل KX-NS5112 با شناسه DSP Lکارت برای ارتباطات VOIP
کارت ۲ پورت مدل  KX-HT82460کارت ۲ پورت مدل KX-NS5162کارت در بازکن (DPH2)
نداردکارت SD برای ۴۰ ساعت ذخیره سازی صدا مدل KX-NS5134، برای ۲۰۰ ساعت مدل KX-NS5135، برای ۴۰۰ ساعت مدل KX-NS5136کارت حافظه (SD)
نداردلایسنس ۱ داخلی SIP مدل KX-NSM701، لایسنس ۵ داخلی SIP مدل KX-NSM705، لایسنس ۱۰ داخلی SIP مدل KX-NSM710، لایسنس ۲۰ داخلی SIP مدل KX-NSM720،لایسنس داخلی SIP
نداردبرای ۱ تلفن نرم افزاری مدل KX-NSM201، برای ۵ تلفن نرم افزاری KX-NSM205، برای ۱۰ تلفن نرم افزاری KX-NSM210، برای ۲۰ تلفن نرم افزاری KX-NSM220لایسنس داخلی تلفن نرم افزاری (IP Softphone)
نداردبرای ۲ ترانک مدل KX-NSM102، برای ۴ ترانک مدل KX-NSM104، برای ۸ ترانک مدل KX-NSM108، برای ۱۶ ترانک مدل KX-NSM116لایسنس برای ترانک SIP یا H.323
ندارد۳ عدد کارت دیزا MSG4ظرفیت کارت دیزا (تلفن گویا)
۳ عدد کارت DPH4 یا DPH2ظرفیت کارت در بازکن
۲ عدد کارت اکوکنسلر ECHO16ظرفیت کارت اکو کنسلر
یا ESVM4۳ عدد کارت ESVM2 یا ESVM4ظرفیت کارت صندوق صوتی (پیامگیر)
۳ عدد کارتظرفیت کارت ورودی خروجی


4.2 (84%) 5 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 17
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 16
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...
کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 6
کارت هایبرید KX-TDA0170 پاناسونیک درواقع متشکل از دو تکنولوژی  آنالوگ و دیجیتال می باشد که با نام هایبرید توسط کمپانی پاناسونیک طراحی و عرضه...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی