خانه » دوربین مداربسته » کاربرد دوربین مداربسته

کاربرد دوربین مداربسته

کاربرد دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته چیست؟

(تلویزیون مدار بسته) یک سیستم تلویزیونی است که در آن سیگنال ها به طور عمومی توزیع نمی شوند، اما در درجه اول کاربرد دوربین مداربسته برای نظارت و اهداف امنیتی نظارت می شوند.دوربین مدار بسته به استقرار استراتژیک دوربین ها و مشاهده جزییات ورودی دوربین در مانیتور ها متکی است. از آنجا که دوربین ها با مانیتورها و / یا ضبط های ویدئویی در ارتباط با کابل های کواکسیال خصوصی یا ارتباطات ارتباطی بی سیم ارتباط برقرار می کنند، “مدار بسته” نامیده می شوند تا نشان دهند که دسترسی به محتوا آنها تنها توسط کسانی طراحی می شود که بتوانند آن را ببینند.

سیستم های قدیمی تر دوربین مدار بسته از مانیتورهای سیاه و سفید کوچک و کم با قابلیت های تعاملی استفاده می کردند. صفحه نمایش های مدرن CCTV می تواند رنگ و نمایشگر با رزولوشن بالا باشد و می تواند شامل قابلیت افزایش زوم در یک عکس یا ردیابی چیزی (یا کسی) در میان ویژگی های آن باشد. دوربین مداربسته به یک نظارت کننده اجازه می دهد با افراد در محدوده بلندگوهای مرتبط با دوربین صحبت کند.

دوربین مداربسته خود دارای انواع مختلفی است و برندهای مختلفی شروع به ساخت دوربین مداربسته کرده اند. که بهترین آن ها دوربین مداربسته پاناسونیک می باشد که تقریبا همگی با آن آشنا هستند.

کاربرد دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته معمولا برای مقاصد مختلف استفاده می شود، از جمله:

 • حفاظت از محیط پیرامون در مناطق و تاسیسات متوسط ​​تا امنیت بالا.
 • مشاهده رفتار زندانیان زندانی و بیماران بالقوه خطرناک در تجهیزات پزشکی.
 • نظارت بر ترافیک
 • نظارت بر مکان هایی که برای یک انسان خطرناک هستند، برای مثال محیط های بسیار رادیو اکتیو یا سمی صنعتی.
 • ساختمان و امنیت محل.
 • دریافت یک ضبط بصری از فعالیت ها در شرایطی که حفظ امنیت و کنترل دسترسی (مثلا در عملیات برش یا مرتب سازی الماس؛ در بانک ها، قمار ها یا فرودگاه ها) لازم است.

دوربین مدار بسته برای نظارت بر ترافیک (و فروش بلیط اتوماتیک) به تماشای مناطق یا محله های جرم و جنایت در حال افزایش است. استفاده از چنین تکنولوژی های CCTV موجب نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی در بسیاری از نقاط جهان شده است، به ویژه در مناطقی از جمله انگلستان و اروپا .

دوربین های مدرن در حال حاضر دارای فید پر رنگ تمام رنگی با وضوح بالا هستند و بسیاری از آنها قادر به تعویض یکپارچه به مادون قرمز در شب هستند. دید در شب پیشروی تکنولوژیکی است که به شما اجازه می دهد تا حتی عمیق تر از تاریکی نفوذ کنید تا تصاویر به وضوح سیاه و سفید دیده شوند. سیستم های مدرن همچنین اجازه نظارت و ضبط همزمان چندین خوراک ویدیو را می دهند. با استفاده از شبکه بی سیم خود، سیستم شما می تواند سیگنال هایی را که فقط شما می توانید با استفاده از تلفن هوشمند یا سایر دستگاه های متصل به اینترنت و برنامه یا برنامه های رایگان مناسب دسترسی داشته باشید، پخش کنید.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

دوربین مداربسته مدل WV-SFN110
تعداد بازدید: 13
دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SFN110 شرکت پاناسونیک در عرصه تکنولوژی و ارتباطات محصولاتی با خدمات ویژه ارائه داده است که دوربین های مدار...
دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SBV111...
تعداد بازدید: 10
دوربین مداربسته WV-SBV111دوربین مداربسته WV-SBV111M  پاناسونیک تصاویر را با فرمت HD و وضوح تصویر 1280.720 نشان می دهد و می تواند ف...
دستگاه DVR و NVR
تعداد بازدید: 13
دستگاه های DVR و NVR این روز ها برای حفظ امنیت مکان های عمومی و خصوصی سیستم های امنیتی مداربسته نصب و راه اندازی می کنند. بسیاری از ما دورب...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی