خانه » مراکز تلفن سانترال » نصاب تلفن سانترال

نصاب تلفن سانترال

نصاب تلفن سانترال

سانترال، دستگاه مرکز مخابراتی کوچکی است که هر مجموعه ای می تواند برای مدیریت خطوط شهری و داخلی های خود از آن استفاده کند. به وسیله ی این تلفن می توان محدودیت و آپشن هایی برای هر داخلی یا به عبارتی هر کارمند در نظر گرفت تا به راحتی مشتریان بتوانند با آن ها ارتباط برقرار کنند.

دستگاه سانترال برای کارکرد بهینه و مطابق با نیاز های هر مجموعه، احتیاج به برنامه ریزی دارد. نصب و برنامه ریزی سانترال مانند بسیاری از دستگاه ها نیاز به نصاب متخصص دارد. نیرو های فنی متخصص در برنامه ریزی و نصب دستگاه سانترال باید دو فاکتور دانش فنی و مهارت تجربی را همراه با هم داشته باشند.

برای نصب برخی از دستگاه های سانترال نیاز به کابل کشی وجود دارد، اما در برخی از مجموعه ها می توان از بستر کابل کشی شبکه و مخابراتی موجود، برای دستگاه سانترال نیز استفاده کرد. برای هر مجموعه راهکار پیاده سازی مرکز مخابراتی با دیگر مجموعه متفاوت است و این به عوامل مختلفی از جمله مساحت شرکت، تعداد کارمندان و سیاست های کاری شرکت بستگی دارد. نفرات فنی با بررسی شرکت یا سازمان شما می توانند راهکار مناسبی را جهت پیاده سازی دستگاه سانترال یا مرکز مخابراتی اتخاذ نماید.

نصاب تلفن سانترال

برنامه ریزی دستگاه های سانترال نیز با هم متفاوت است. ممکن است برخی از دستگاه ها را تنها بتوان به وسیله ی گوشی اپراتوری برنامه ریزی کرد ولی برخی دیگر از دستگاه ها را می توان با سیستم کامپیوتری برنامه ریزی کرد.

ممکن است اگر پروژه مرکز مخابراتی شما بزرگ باشد، نفرات فنی قبل از نصب، اقدام به کارشناسی و بازدید از منطقه کنند و جلسه ای را همراه با شما برگزار کنند تا بتوانند بهترین راهکار را برای شرکت شما اتخاذ کنند.

توجه داشته باشید که نصب و برنامه ریزی دستگاه سانترال، کاری تخصصی است و افرادی که تجربه کاری ندارند می توانند موجب آسیب یا صدمات جبران ناپذیر به دستگاه سانترال شما شوند.


4.3 (85%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی