آموزش مکالمه هم زمان (کنفرانس)

آموزش مکالمه هم زمان (کنفرانس) با چند خط به وسیله دستگاه های سانترال پاناسونیک

سرویس مکالمه کنفرانس سه نفره امکانی ایجاد می کند تا مشترک در آن واحد بتواند با بیش از یک نفر مکالمه داشته و فرد سومی را هم به مکالمه دعوت کند. هنگامی که درحال مکالمه هستیم می توانیم تماس را با داخلی دیگر یا شخصی خارج از مجموعه به اشتراک بگذاریم که به این عمل کنفرانس کردن می گویند.

برای برقراری حالت کنفرانس روی تلفن ها دو حالت وجود دارد. حالت اول زمانی است که گوشی ما از نوع دیجیتال و یا هایبرید باشد. این گونه گوشی ها مجهز به دکمه کنفرانس (CONF) می باشند در این حالت برای استفاده از حالت کنفرانس ابتدا باید دکمه کنفرانس را فشار دهید. با فشردن این دکمه، مکالمه جاری در حالت هلد قرار خواهد گرفت و شما می توانید شماره داخلی مورد نظر خود را شماره گیری نموده و یا درصورت نیاز با فشار دادن دکمه مربوط به خطوط شهری یک خط را ازاد کنید و بعد از شماره گیری مجددا دکمه کنفرانس را فشار دهید. در این حالت تماس اول شما با تماس جدید حال چه شهری  باشد یا داخلی برقرار خواهد شد و می توانید کنفرانس تلفنی را انجام دهید

آموزش مکالمه هم زمان (کنفرانس)

حالت دوم برقراری کنفرانس از طریق تلفن های معمولی ( تلفن های موجود در منازل) است. برای برقراری کنفرانس با تلفن های معمولی زمانی که در حال مکالمه هستیم ابتدا دکمه Flash (قلاب گوشی) را یک بار قطع و وصل می کنیم مکالمه جاری هلد می گردد. سپس تماس داخلی را برقرار نموده و یا با عدد 9 مثل حالت عادی خط شهری را تصرف نموده و شماره گیری می کنیم بعد دوباره یکبار قلاب گوشی را قطع و وصل می کنیم و عدد 3 را شماره گیری می نماییم.

البته باید توجه داشت که تنها مشترکانی که دارای دستگاه تلفن با توانایی شماره گیری TONE باشند می توانند از این سرویس استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code