panasonic سانترال

سانترال Panasonic

مجموعه ای را ۳۰ پرسنل تصور کنید که هر کدام برای ارتباط با مشتریان و ارتباط بین شعب، طبقات یا اتاق های داخلی شرکت، احتیاج به تلفن و خط شهری دارند. آیا می توان برای هر کدام یک خط شهری تهیه کرد؟ آیا این کار منطقی و بهینه است؟

اولین مانع محدودیت های مخابرتی در واگذاری تعداد خطوط شهری به املاک مسکونی یا تجاری است. شما برای تهیه خطوط به تعداد پرسنل علاوه بر دریافت مجوز ها باید هزینه ی زیادی متحمل شوید که بودجه شرکت را هدر می دهد. تعداد خطوط زیاد علاوه بر اینکه مدیریت آن ها را سخت و غیر ممکن می کند، هزینه های پرداخت قبض را نیز بسیار بالا می برد.

panasonic سانترال

برای حل این مشکل پیشنهاد ما به شما تهیه دستگاه سانترال است. مرکز مخابرات سانترال می تواند تعداد خطوط شهری شما را بین داخلی ها تقسیم و توزیع کند. مثلا دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 با گرفتن ۳ خط شهری می تواند ۸ داخلی در قسمت خروجی ارائه دهد.

تعداد خطوط شهری و تعداد داخلی های دستگاه سانترال به ظرفیت آن ها بستگی دارد. دستگاه های کم ظرفیت برای شرکت ها و مجموعه های کوچک طراحی و تولید شده و برای ارگان ها و شرکت های بزرگ نیز می توان از سانترال های پر ظرفیت استفاده کرد. سانترال ها دارای دو ظرفیت هستند که اولی ظرفیت پایه ی آن ها است و ظرفیت قابل افزایش آن ها از طریق نصب کارت های ارتقا قابل دسترسی است.

علاوه بر تشکیل سیستم تلفن داخلی سانترال امکانات بسیار گسترده ی دیگری نیز دارد که هر مجموعه ای را ملزم به استفاده از آن می کند:

 • امکان تنظیم اپراتور گویا
 • امکان ضبط مکالمات
 • تماس داخلی رایگان بین داخلی ها
 • امکان نمایش کالر آیدی
 • امکان ایجاد محدودیت روی داخلی ها
 • قابلیت speed dial
 • امکان تنظیم تایم نهار و نماز
 • امکان نصب آیفون، درب باز کن و زنگ درب
 • امکان انتقال تماس و کنفرانس

دستگاه های سانترال تولید شرکت پاناسونیک با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا طراحی و تولید شده و جدیدترین تکنولوژی ها در آن به کار گرفته شده است. علاوه بر این سانترال پاناسونیک با وجود امکانات گسترده و بی شماری که در اختیار کاربر قرار می دهد قیمتی مقرون به صرفه و اقتصادی دارد.

محصولات اورجینال پاناسونیک را از نمایندگی پاناسونیک، شرکت ایده آل گستر با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش تهیه کنید.


5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی