خانه » تلفن بی سیم » کدهای تلفن پاناسونیک

کدهای تلفن پاناسونیک

کدهای تلفن پاناسونیک

شاید برای شما پیش آمده باشد بر روی تلفن خود در قسمت تنظیمات با مشکلاتی مواجه شوید که بدون نیاز به تعمییرات قابل حل شدن باشند.گروه ایده آل گستر در این مقاله کدهای تلفن پاناسونیک را برای فعال و یا غیرفال کردن قابلیت ها به شما آموزش می دهد.

کدهای تلفن بی سیم پاناسونیک

تلفن های بی سیم پاناسونیک دارای کدهای مخصوص برای فعال سازی قابلیت های متعدد می باشد.

link to cell

گاهی پیش می آید شما در منزل هستید اما دسترسی به شارژر برای شارژ کردن گوشی همراه خود را ندارید دراین شرایط اگر تلفن بی سیم شما دارای قابلیت link2cell باشد، گوشی همراه شما از طریق بلوتوث به گوشی بی سیم متصل می شود تا در صورت تماس مخاطبین، بتوانید از طریق تلفن بی سیم تماس های خود را به راحتی پاسخ هید.

برای فعال کردن این حالت بر روی تلفن بی سیم خود در گام نخست باید وارد منوی تلفن بی سیم بشوید، سپس دکمه #  و کد ۶۲۴۱ را وارد کنید.

کد

بعد از وارد کردن کد در قسمت تنظیمات گوشی همراه خود در قسمت بلوتوث مدل گوشی بی سیم خود را پیدا کنید و بعد گزینه save را برای ذخیره اطلاعاتی که وارد کردید فشار دهید.

برای خارج شدن از حالت تنظیمات این قابلیت دکمه off را فشار دهید.

نکات:

این قابلیت زمانی امکان پذیر می شود که تلفن شما دارای شرایط زیر باشد:

  • تلفن بی سیم شما باید دارای DECT 6.0 معمولی باشد.
  • چنانچه تلفن همراه شما آیفون باشد باید از نسخه iOS 4.1 یا بالاتر پشتیبانی کند.
  • تلفن همراه شما باید از قابلیت بلوتوث پشتیبانی کند.

تنظیمات بیصدا silent

گاهی پیش می آید در زمان استراحت تمایلی به پاسخگویی تماس های ورودی خود را ندارید. برای بی صدا کردن موقتی تلفن خود از مراحل زیر پیروی کنید.

در گام اول شما باید وارد (MENU) در تلفن  بی سیم خود بشوید و بعد دکمه # و کد ۱۶۰ را وارد کنید.

کد پاناسونیک

 کلید هایی که با علامت ↑↓ نمایش داده شده است برای میزان کم یا زیاد کردن صدا استفاده می شود. با فشردن کلید ↓ در گوشی تلفن به حالت بی صدا در می آید.

قابلیت بی صدا کردن در تلفن های زیر وجود دارد:

KX-TGC214/ KX-TGC222/ KX-TGC223/ KX-TGD220/ KX-TGD222/ KX-TGC213/ KX-TGD223/ KX-TGD224/ KX-TGE242 KX-TGE243/KX-TGE263/ TGH223/ KX-TGH262/ KX-TGH263/ KX-TG433/ KXTG465K/ KX-PRS120/ KX-TGC212/ PRW130/ KX-TGF350/ KX-TGF352/ KX-TGF343/ KX-TGF342/ KX-PRD262/ KX-PRL262/ KX-PRX120/ KX-PRW120

حذف پیغام ضبط شده

اکثر تلفن های پاناسونیک دارای منشی تلفنی هستند که یک پیغام پیش فرض بر روی آن ست شده است. شما با انجام مراحل زیر می توانید این پیغام را حذف کنید.

در گام نخست در قسمت منوی گوشی دکمه # و سپس کد ۳۰۲ را وارد کرده و با فشردن گزینه yes آن را تغییر دهید.

 تلفن پاناسونیک

این قابلیت بر روی تلفن های زیر وجود دارد:

 KX-TGC222، KX-TGC223، KX-TGD220، KX-TGD222،KX-TGD223،KX-TGD224،KX-TGE242، KX-TGE243،KX-TGE262 TGH223، KX-TGH262 KX-TGH263 TG433، KXTG465K،KX-PRS120، KX-PRW120 ،KX-PRW130،KX-PRX120،KX-PRL262، KX-PRD262، KX-TGF342 استفاده می شود.

تنظیم تعداد زنگ قبل از پیغام گیر

مراحل انجام کار:

ابتدا در تلفن بی سیم وارد (MENU) بشوید سپس دکمه # و بعد از آن عدد ۲۱۱ را وارد نمایید.

در آخرین قسمت با کلید ↓↑ تعداد دفعات زنگ خوردن تلفن خود را قبل از پخش شدن صدای پیغام گیر برای مخاطب مشخص کنید.

تلفن پاناسونیک

این روش بر روی مدل های زیر وجود دارد:

KX-TGC222، KX-TGC223، KX-TGD220، KX-TGD222، KX-TGD223، KX-TGD224، KX-TGE242،KX-TGH223، KX-TGH262، KX-TGH263 KX-TG433، -PRS120 KX-PRW120 ، KX-PRW130، KX-PRX120، KX-PRL262، KX-PRD262، KX-TGF34

کدهای تلفن پاناسونیک برای تغییر زبان

این تغییر کمک می کند تا هر فرد به راحتی زبان خود را مشخص کند. برای تغییر زبان ابتدا باید وارد menu بشوید و بعد دکمه # و سپس کد ۱۱۰  یا ۱۱۲ را وارد کنید.

قابل توجه کاربران که زبان فارسی در تعداد محدودی از تلفن های پاناسونیک قرار دارد.

معرفی برخی کد تلفن

این قابلیت بر روی مدل های زیر قرار دارد:

 KX-TGD223, KX-TGD224, KX-TGE242 -TGE243 -TGE262/263 , KX-TGH223, KX-TGH262, KX-TGH263, KX-TG433, KXTG465K, KX-PRS120, PRW120, KX-PRW130, KX-PRX120, KX-PRL262, KX-PRD262, KX-TGF342, KX-TGF342, KX-TGF350, KX-TGF352 قرار دارد.

فعال و غیر فعال کردن کالر آیدی CallerID

برای فعال و یا غیر فعال کردن قابلیت نام برده ابتدا وارد منو در تلفن بی سیم خود شوید و پس از فشردن کلید # کد ۱۶۲ را وارد کنید و به وسیله کلیدهای بالا و پایین ↑↓ با انتخاب گزینه on کالرآیدی را فعال و با Off کالرآیدی را غیر فعال کنید.

 پاناسونیک

نکته:

شما می توانید با انتخاب Handset، کالرآیدی را بر روی گوشی و با انتخاب Base unit ،کالر آیدی را بر روی پایه تلفن خود تنظیم کنید.

ثبت گوشی تلفن های بی سیم (ریجستری)

گاهی پیش می آید شما یک تلفن خریداری می کنید که دارای یک گوشی بی سیم است ولی شما نیاز به چند گوشی دیگر را دارید برای فعال کردن تلفن های بی سیمی که به بیس اضافه می شود شما باید وارد منو شوید و پس از فشردن دکمه # کد ۱۳۰ را وارد کنید.

معرفی پاناسونیک

تنظیم تاریخ و زمان

برای اینکه تاریخ و ساعت تلفن شما به روز باشد ابتدا باید در قسمت منو دکمه # را فشار دهید سپس کد ۱۰۱ را وارد کنید و به صورت دستی ساعت و زمان روز را بر روی تلفن خود مشخص کنید.

کدهای تلفن پاناسونیک

کد تلفن پاناسونیک لیست سیاه

اکثر تلفن های پاناسونیک قابلیت مسدود کردن شماره مخاطبینی را دارند که برای کاربر مزاحمت ایجاد می کنند برای انجام این عملیات بر روی تلفن هایی که بر روی بیس آن ها دکمه ای جهت مسدود کردن تعبیه نشده است باید در قسمت menu کلید # و کد ۲۱۷ را وارد کنید و در صفحه ای که برای شما نمایش داده می شود شماره مورد نظر خود را وارد و گزینه add را بزنید.

کدهای تلفن پاناسونیک

شماره گیری سریع  speed dial

برای استفاده از این قابلیت شما باید شماره مخاطبی را که می خواهید این قابلیت را بر روی شماره او فعال کنید وارد کنید شما باید وارد menu شوید کلید # و سپس کد ۲۶۱ را وارد کنید و بر روی گزینه add کلیک کنید، شماره همراه مورد نظر خود را وارد کنید سپس ok را انتخاب کند.

کدهای تلفن پاناسونیک

کد تلفن پاناسونیک برای فعال سازی پست صوتی

تعدادی از تلفن های پاناسونیک دارای قابلیت پست صوتی می باشند. کاربران برای دسترسی به پیام های صوتی خود باید وارد منو شوند سپس کلید # و کد ۳۳۱ را وارد کنند.

کدهای تلفن پاناسونیک

LCD conterast

گاهی کاربران می خواهند وضوح LCD خود را بیشتر کنند با رفتن به قسمت menu و فشردن کلید # و وارد کردن کد ۱۴۵ می توانند آن را با دکمه های وسط کم و زیاد کنند.

کدهای تلفن پاناسونیک

کدهای تلفن پاناسونیک برای فعال کردن intercom

برای برقراری تماس ها به صورت intercom شما باید وارد قسمت menu شوید و کلید # را همراه با کد ۲۷۴ وارد کنید.

کدهای تلفن پاناسونیک

اتصال به بلوتوث

کد دیگری برای اتصال بلوتوث به جزء کد ۶۲۴۱ وجود دارد:

برای متصل کردن تلفن همراه به تلفن بی سیم از طریق بلوتوث باید وارد قسمت menu بشوید و بعد کلید # را فشار دهید سپس کد ۶۳۲ را وارد کنید. پس از اتصال تلفن همراه به تلفن بی سیم از طریق وارد کردن کد ۶۳۳ در بیرون از منزل می توانید پیغام های تلفن بی سیم خود را چک کنید.

کد مربوط به پاسخگویی بر روی بی سیم

پس از اتصال از طریق بلوتوث برای پاسخگویی تماس های تلفن همراه بر روی تلفن بی سیم فقط کافی است پس از وارد شدن به menu و فشردن کلید # کد ۶۳۴ را وارد کنید.

کدهای تلفن پاناسونیک

آلارم

اکثر تلفن های پاناسونیک دارای آلارم می باشند تا شما بتوانید برنامه روزانه خود را جهت یادآوری بر روی آن ذخیره کنید برای فعال کردن این حالت پس از ورود به منو باید کلید # و کد ۷۲۰ را وارد کنید.

کدهای تلفن پاناسونیک

صدای کلید

برای on و off کردن صدای کلیدهای موجود بر روی کیبورد تلفن بی سیم باید وارد منو بشوید و کلید # را فشار دهید، سپس دکمه ۱۶۵ را وارد کنید. با وارد کردن این کد شما می توانید صدای صفحه کلید را فعال و یا غیر فعال کنید.

کدهای پاناسونیک

ویرایش CID

برای ویرایش کردن شماره در CID باید در قسمت منو پس از فشردن کلید # کد ۲۱۴ را وارد کنید.

کد تلفن

سایت

گاهی پیش می آید مشکلات محدود نیستند و فقط از طریق مراجعه به سایت اصلی پاناسونیک قابل بر طرف شدن می باشند برای دسترسی به آدرس سایت پس از وارد شدن به منو و فشردن کلید # کد ۶۸۰ را وارد  کنید.

معرفی کد

تماس با مرکز پشتیبانی پاناسونیک

تماس با مرکز پشتیبانی پاناسونیک

 


تلفن پاناسونیک
تلفن خانگی


  • سعید در تاریخ پنج‌شنبه 28 نوامبر 2019گفته است:

    سلام رمز قفل گوشی بیسیم پاناسونیک ۳۶۱۱ را راموش کرده ام . چگونه می توان قفل را غیر فعال کرد؟

‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

‌‌تلفن های خانگی

تلفن های خانگی

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی