خانه » مراکز تلفن سانترال » تجهیزات جانبی مراکز سانترال » کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت

کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در ۲   ظرفیت مختلف ۱۶ پورت و ۲۴ پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار عرضه شده  است.

کارت داخلی آنالوگ KX-TDA174

کارت های داخلی آنالوگ KX-TDA0174 امکان استفاده از ۱۶ داخلی آنالوگ بدون نمایش گر کالر آیدی را برای مصرف کننده  فراهم می نماید. (قابلیت  استفاده در  دستگاه های سری KX-TDA و KX-TDE )

کارت  داخلی آنالوگ KX-TDA6178

 کارت داخلی آنالوگ مدل  KX-TDA6178   قابلیت پشتیبانی  از ۲۴ خط داخلی آنالوگ با نمایشگر کالر آیدی را  بر روی دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600  دارد  .در مراکز تلفن پاناسونیک برای نصب خطوط شهری و داخلی  از کارت های ارتقا استفاده می شود .هر کارت یک اسلات از دستگاه سانترال را اشغال می کند .همانطور که قبلا اشاره شد کارت های داخلی بر دو نوع عرضه می شوند .کارت داخلی مدل KX-TDA6178  از آنجا که ۲۴ پورت ظرفیت داخلی دارد و دارای نمایشگر کالر آیدی ست بسیار نسبت به مدل KX-TDA6174  ارجح است .و شما با اشغال کردن یک اسلات به جای ۱۶ داخلی آنالوگ میتوانید ۲۴ داخلی برای کاربران خود فعال نمائید.

مقایسه کارت های داخلی آنالوگ در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600

نوع کارتتعداد پورت خروجیپشتیبانی از کالر آیدیاسلات اشغالی در دستگاه
KX-TDA6174۱۶ پورتنداردیک
KX-TDA6178۲۴ پورتداردیک

 

* شما با قرار دادن ۲ کارت  داخلی انالوگ KX-TDA6174 به ۳۲ خط  داخلی آنالوگ و با قرار دادن ۲ کارت KX-TDA6178 به ۴۸ داخلی آنالوگ دست می یابید ، یعنی با یک اسلات کمتر و ۱۶ داخلی بیشتر .

* با توجه به مقایسه کارت های داخلی آنالوگ در بالا به این نتیجه می رسیم که کارت KX-TDA6178 از نظر اقتصادی و هم از نظر اشغال نمودن جای کارت مقرون به صرفه تر می باشد.

 

 

 

قابلیت PFT

کارت داخلی ۲۴ پورت مدل KX-TDA6178 با نشانه اختصاری ECLC24  دارای قابلیت PFT برای ۴ کاربر  بصورت پیش فرض می باشد . بر اساس این قابلیت در صورت قطعی برق چنانچه مجموعه شما مجهز به UPS و یا باتری پشتیبان نباشد میتوانید به راحتی ۴ داخلی آنالوگ را برای استفاده از تماس های ضروری فعال نمایید.

 

 

تلفنهای قابل استفاده بر کارت های داخلی آنالوگ

کلیه گوشی های آنالوگ موجود در بازار (گوشی رو میزی ، بی سیم و دستگاه های فاکس ) از هرنوع برندی قابل استفاده بر روی داخلی های کارت های آنالوگ می باشند.

نحوه اتصال کارت  داخلی آنالوگ KX-TDA6178

پس از قرار دادن کارت مذکور در دستگاه شما به وسیله یک جک فلزی آمفونال و یک کابل ۲۵ زوج ( کابل رابط آمفونال ) برای کارت ۲۴ پورت مدل KX-TDA6178 و یک کابل ۱۶ زوج برای کارت ۱۶ پورت مدل KX-TDA6174می توانید  ارتباط داخلی بین دستگاه و پست اصلی ساختمان را برقرار نمایید.


5 (100%) 10 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن داخلی بدون سانترال
تعداد بازدید: 21
حتما شما هم با دستگاه سانترال و امکانات آن آشنا هستید. سانترال دستگاهی مخابراتی است که خطوط شهری را در خود جمع کرده و تعدادی خطوط داخلی ارائ...
تلفن بیسیم دکت چیست؟
تعداد بازدید: 18
 امروزه یکی از پر کاربردترین وسیله های ارتباطی، تلفن است. در محیط های اداری عموما از تلفن های رومیزی جهت ارتباطات استفاده می شود. اما اگر مو...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت چهارم)...
تعداد بازدید: 335
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در سه پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم) و آموزش...
دستگاه سانترال
تلفن سانترال پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی