نمایندگی پاناسونیک در قم | بلاگ ایده آل گستر
خانه » پاناسونیک » نمایندگی پاناسونیک در قم

نمایندگی پاناسونیک در قم

نمایندگی پاناسونیک در قم

نمایندگی پاناسونیک در قم : به منظور راهنمایی هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور ، که اقدام به خرید محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک نموده اند و قصد اخذ خدمات پس از فروش و یا تعمیر محصولات خود را دارند و یا هموطنانی که به تازگی قصد خرید محصولات با دوام و با کیفیت پاناسونیک را از شهر خود دارند ، شرکت ایده آل گستر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات مخابرتی و اداری پاناسونیک در ایران اقدام به شناسایی و معرفی همکاران گرامی در شهرستان های مختلف نموده است در این راستا توجه به موارد زیر الزامی است .

۱- همکاران محترمی که اطلاعات مجموعه و یا تماسشان در لیست نمیباشد و یا به اشتباه درج گردیده است و یا اصلا مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه وبسایتهای شرکت ایده آل گستر نمیباشند طی تماس با شرکتهای ایده آل میتوانند اطلاعات خود را تغییر و یا حذف نمایند.

۲- ارایه اطلاعات همکاران در مجموعه وب سایت های شرکت ایده آل گستر به صورت رایگان میباشد.

۳- دوستانی که در کلاسهای آموزشی مجموعه ایده آل گستر شرکت نموده اند نیز میتوانند جهت ارایه اطلاعات کاری خود در شهرستان مورد نظر اقدام نمایند .

۴- همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود میباشند میتوانند با تماس با واحد سایت شرکت ایده آل گستر اطلاعات خود را تکمیل نمایند .

۵ – شرکت ایده آل گستر صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که همکاران ارایه مینمایند ندارد .

۶ – شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در تمام مناطق جقرافیایی کشور ایران فعالیت داشته و هر کدام از هموطنان که تمایل به اخذ کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت ایده آل گستر را دارند میتوانند با شماره ۰۲۱۸۱۰۱۰ واحد فروش شرکت تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند .

                                          

۷ – شماره تلفن ۹۰۹۲۳۰۱۳۸۰ در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات فنی شما هموطنان گرامی در زمینه نصب و یا برنامه ریزی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک میباشد .

   نمایندگی پاناسونیک در قم                                        

“نمایندگی فروش محصولات مخابراتی پاناسونیک در قم”

 

ردیف نوع فعالیت نام فروشگاه تلفن فاکس آدرس
۱ تلفن/فاکس/سانترال امين ۲۵۱۷۷۱۸۰۳۲-    ۰۲۵۱ ۷۷۴۴۲۵۱ ۰۲۵۱ ۷۷۱۸۰۳۳ قم- ۵۵ متری عمار و یاسر-جنب مدیریت درمان و تامین اجتماعی-نبش کوچه ۳۲
۲ تلفن/فاکس/سانترال تلفن سانترال ۲۵۱۷۷۱۳۳۲۲-۲۵۱۷۷۱۱۲۳۴ ۲۵۱۷۷۱۱۲۳۴ قم- خ ۱۹ دی – نبش کوچه ۷۵
۳ تلفن/فاکس/سانترال/دوربین شبکه صنایع ارتباطی ساران ۲۵۱۸۸۰۴۱۰۱-۲۵۱۸۸۰۴۱۰۲ ۲۵۱۸۸۲۸۸۴۴ قم- خ توحید-روبروی مجتمع قضائی شهید قدوسی-شماره ۲۰۰
۴ تلفن/فاکس/سانترال یاسینی ۲۵۱۶۶۱۷۷۷۰ ۲۵۱۶۶۳۶۰۶۰ قم-خ امام-۲۰ متری شهید بهشتی-بعد از مخابرات-شماره ۵۴
۵ تلفن/فاکس/سانترال/دوربین شبکه مهندسی پایا ارتباط فهیم ۲۵۱۶۶۳۹۰۰۹-۲۵۱۸۹۰۳۸۲۰ ۲۵۱۶۶۲۶۸۷۷ قم-خ امام-بلوار آیت الله کاشانی-کوچه شماره ۶۰-شماره ۵۵

“نمایندگی خدمات پس از فروش پاناسونیک در قم”

 

ردیف نوع نمایندگی نوع فعالیت نام مالک نام فروشگاه تلفن آدرس
۱ فروش/خدمات تلفن/فاکس/سانترال سرباز حسینی-محمد جواد و ابوالفضل سرباز حسینی ۲۵۱۲۹۱۹۲۷۲-۲۵۱۲۹۳۳۲۲۵ قم- بلوار امین-نبش ۴۵ متری صدوقی- شماره ۶
۲ فروش/خدمات تلفن/فاکس/سانترال شریفی-محمد علی بیلن ۲۵۱۷۷۱۶۲۰۲-۲۵۱۷۷۱۱۰۸۴ قم-خ ۵۵ متری عمار و یاسر-ابتدای کوچه شماره ۱۸

 


این مطلب را ارزیابی کنید


‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی