خانه » پاناسونیک » نمایندگی پاناسونیک در قم

نمایندگی پاناسونیک در قم

نمایندگی پاناسونیک در قم

نمایندگی پاناسونیک در قم : به منظور راهنمایی هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور ، که اقدام به خرید محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک نموده اند و قصد اخذ خدمات پس از فروش و یا تعمیر محصولات خود را دارند و یا هموطنانی که به تازگی قصد خرید محصولات با دوام و با کیفیت پاناسونیک را از شهر خود دارند ، شرکت ایده آل گستر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات مخابرتی و اداری پاناسونیک در ایران اقدام به شناسایی و معرفی همکاران گرامی در شهرستان های مختلف نموده است در این راستا توجه به موارد زیر الزامی است .

۱- همکاران محترمی که اطلاعات مجموعه و یا تماسشان در لیست نمیباشد و یا به اشتباه درج گردیده است و یا اصلا مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه وبسایتهای شرکت ایده آل گستر نمیباشند طی تماس با شرکتهای ایده آل میتوانند اطلاعات خود را تغییر و یا حذف نمایند.

۲- ارایه اطلاعات همکاران در مجموعه وب سایت های شرکت ایده آل گستر به صورت رایگان میباشد.

۳- دوستانی که در کلاسهای آموزشی مجموعه ایده آل گستر شرکت نموده اند نیز میتوانند جهت ارایه اطلاعات کاری خود در شهرستان مورد نظر اقدام نمایند .

۴- همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود میباشند میتوانند با تماس با واحد سایت شرکت ایده آل گستر اطلاعات خود را تکمیل نمایند .

۵ – شرکت ایده آل گستر صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که همکاران ارایه مینمایند ندارد .

۶ – شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در تمام مناطق جقرافیایی کشور ایران فعالیت داشته و هر کدام از هموطنان که تمایل به اخذ کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت ایده آل گستر را دارند میتوانند با شماره ۰۲۱۸۱۰۱۰ واحد فروش شرکت تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند .

                                          

۷ – شماره تلفن ۹۰۹۲۳۰۱۳۸۰ در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات فنی شما هموطنان گرامی در زمینه نصب و یا برنامه ریزی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک میباشد .

   نمایندگی پاناسونیک در قم                                        

“نمایندگی فروش محصولات مخابراتی پاناسونیک در قم”

 

ردیفنوع فعالیتنام فروشگاهتلفنفاکسآدرس
۱تلفن/فاکس/سانترالامين۲۵۱۷۷۱۸۰۳۲-    ۰۲۵۱ ۷۷۴۴۲۵۱۰۲۵۱ ۷۷۱۸۰۳۳قم- ۵۵ متری عمار و یاسر-جنب مدیریت درمان و تامین اجتماعی-نبش کوچه ۳۲
۲تلفن/فاکس/سانترالتلفن سانترال۲۵۱۷۷۱۳۳۲۲-۲۵۱۷۷۱۱۲۳۴۲۵۱۷۷۱۱۲۳۴قم- خ ۱۹ دی – نبش کوچه ۷۵
۳تلفن/فاکس/سانترال/دوربین شبکهصنایع ارتباطی ساران۲۵۱۸۸۰۴۱۰۱-۲۵۱۸۸۰۴۱۰۲۲۵۱۸۸۲۸۸۴۴قم- خ توحید-روبروی مجتمع قضائی شهید قدوسی-شماره ۲۰۰
۴تلفن/فاکس/سانترالیاسینی۲۵۱۶۶۱۷۷۷۰۲۵۱۶۶۳۶۰۶۰قم-خ امام-۲۰ متری شهید بهشتی-بعد از مخابرات-شماره ۵۴
۵تلفن/فاکس/سانترال/دوربین شبکهمهندسی پایا ارتباط فهیم۲۵۱۶۶۳۹۰۰۹-۲۵۱۸۹۰۳۸۲۰۲۵۱۶۶۲۶۸۷۷قم-خ امام-بلوار آیت الله کاشانی-کوچه شماره ۶۰-شماره ۵۵

“نمایندگی خدمات پس از فروش پاناسونیک در قم”

 

ردیفنوع نمایندگینوع فعالیتنام مالکنام فروشگاهتلفنآدرس
۱فروش/خدماتتلفن/فاکس/سانترالسرباز حسینی-محمد جواد و ابوالفضلسرباز حسینی۲۵۱۲۹۱۹۲۷۲-۲۵۱۲۹۳۳۲۲۵قم- بلوار امین-نبش ۴۵ متری صدوقی- شماره ۶
۲فروش/خدماتتلفن/فاکس/سانترالشریفی-محمد علیبیلن۲۵۱۷۷۱۶۲۰۲-۲۵۱۷۷۱۱۰۸۴قم-خ ۵۵ متری عمار و یاسر-ابتدای کوچه شماره ۱۸

 


این مطلب را ارزیابی کنید


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی