خانه » تلفن بی سیم » تلفن بیسیم منشی دار

تلفن بیسیم منشی دار

تلفن بیسیم منشی دار

تلفن بیسیم منشی دار چیست؟

این روز ها تلفن ها در زندگی روزمره ما نقش پررنگ و مهمی دارند و به عضوی جدایی ناپذیر در زندگی روزمره و کسب و کار ها تبدیل شده اند.

در ابتدای اختراع تلفن ها، استفاده از آن ها تنها به پاسخ دادن تلفن و شماره گیری محدود می شد ولی امروزه تلفن ها قابلیت هایی فراتر از گذشته دارند و می توانند بسیاری از نیاز ها را رفع کنند. برای مثال امکان منشی تلفنی قابلیت بسیار مفیدی برای افرادی که معمولا در منزل نیستند است. اگر منتظر تلفن مهمی هستید و مجبور به ترک خانه شوید حتما ذهنتان درگیر از دست رفتن تماستان است. در صورت داشتن امکان منشی تلفنی روی تلفن خود، تلفن به صورت اتوماتیک روی پیغامگیر می رود و می تواند پیغام افراد تماس گیرنده را ضبط کند.

حتی این امکان در زمانی که در منزل حضور دارید ولی دستتان بند است نیز می تواند به کمک شما بیاید. بعد از ضبط پیغام توسط پیغامگیر شما می توانید در فرصت مناسب به پیغام تماس گیرندگان گوش دهید و با آن ها تماس بگیرید.

در زیر به معرفی یکی از تلفن های بیسیم پاناسونیک دارای منشی تلفنی می پردازیم:

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF340 یکی از با کیفیت ترین مدل های برند پاناسونیک است که دارای یک گوشی بیسیم به همراه پایه است. منشی تلفنی این گوشی بیسیم می تواند تا ۱۷ دقیقه پیغام مخاطبین شما را ضبط کند.

برد این تلفن مانند تلفن های دیگر برند پاناسونیک خانگی است و در محیط داخلی می تواند تا ۵۰ متر و در محیط باز تا ۳۰۰ متر را ساپورت کند.

تکنولوژی فرکانس DECT 6.0 Plus افزایش برد را نسبت به مدل های قبلی به ارمغان می آورد. این قابلیت باعث می شود ارتقای تعداد بیسیم تا ۶ گوشی امکان پذیر باشد. همچنین با توجه به اینکه فرکانس این تکنولوژی برای تلفن های بیسیم طراحی شده، تداخل فرکانس و نویز را شاهد نخواهیم بود.


5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن بیسیم KX-TGL430 پاناسونیک
تعداد بازدید: 10
تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGL430 تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGL430 یکی دیگر از تلفن های رده میانی کمپانی پاناسونک می باشد که در ابعاد و وزن من...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 105
تلفن بی سیم KX-TG2511 تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد 32 × 159 × 48 میلی‌متر و وزن 130 گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد. تلفن KX-TG2511  ش...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 57
تلفن بی سیم KX-PRS120 تلفن KX-PRS120 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک است که دارای ابعاد پایه تقریباً 78 x‏ 52 x‏ 80 میلی‌متر و ابع...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی