خانه » تلفن بی سیم » تلفن های بیسیم چند گوشی

تلفن های بیسیم چند گوشی

تلفن های بیسیم چند گوشی پاناسونیک

تلفن این روز ها وسیله ی مهمی برای برقراری ارتباط از راه دور است. با وجود تکنولوژی های جدید و همچنین شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف هنوز هم این وسیله در حوزه ارتباطات بسیار حائز اهمیت است.

تلفن های پاناسونیک از شناخته شده ترین وسیله های ارتباطی در حوزه مخابرات است. این شرکت با تولید تلفن های با کیفیت توانسته فروش بسیار بالایی در بازار جهانی داشته باشد.

تلفن ها امروزه پیشرفت های چشمگیری همگام با تکنولوژی داشته اند و تلفن های بیسیم امروزه از محبوبیت زیادی برخوردارند. مهمترین ویژگی این تلفن ها آزادی در هنگام مکالمه است که کاربر می تواند حرکت کند و به کارهای دیگر خود در حین مکالمه رسیدگی کند.

تلفن های بیسیم چند گوشی برای منازل بزرگ یا منازلی که تعداد افراد در آن زیاد است می تواند مناسب باشد. از مزایای خوب این تلفن ها می توان به تماس داخلی رایگان آن اشاره کرد.

در این مطلب قصد داریم دو مدل از تلفن های بیسیم چند گوشی پاناسونیک را معرفی کنیم:

تلفن بيسيم پاناسونيک مدل KX-TGF352

این تلفن دارای سه گوشی است که یکی از آن ها رومیزی و بقیه بیسیم است. از مزایای مهم این تلفن می توان به کارکرد در زمان قطعی برق اشاره کرد. وزن گوشی های بیسیم آن ۱۴۰ گرم است که گوشی خوش دست و سبکی در بین بیسیم ها محسوب می شود.

۳ دکمه اختصاصی برای مخاطبین پر کاربرد طراحی شده که می توانید آن ها را تنظیم کنید و به راحتی با آن ها تماس بگیرید. این تلفن با وسایل کمک شنوایی مثل سمعک سازگار است.

تلفن بيسيم پاناسونيک مدل KX-TGF322JX

این تلفن هم دارای سه گوشی بیسیم و رومیزی مانند مدل قبلی است. منشی تلفنی این مدل می تواند تا ۴۰ دقیقه پیغام را ضبط کند. این تلفن پاناسونیک داری سیستم کاهش نویز Noise Reduction است. گوشی های بیسیم این تلفن دارای قابلیت ارتقا تا شش گوشی بیسیم است.


3.5 (70%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 8
تلفن بی سیم KX-TG2511 تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد 32 × 159 × 48 میلی‌متر و وزن 130 گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد. تلفن KX-TG2511  ش...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 12
تلفن بی سیم KX-PRS120 تلفن KX-PRS120 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک است که دارای ابعاد پایه تقریباً 78 x‏ 52 x‏ 80 میلی‌متر و ابع...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6671 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 39
تلفن بیسیم KX-TG6671 تلفن بیسیم KX-TG6671  نام یکی دیگر از محصولات پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد. این تلفن دارای قابلیت های متعدد می باش...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی