کلید DSS چیست؟

کلید DSS چیست؟

کلید دی اس اس اصطلاحا به کلیدهای میان بر تماس گفته می‌شود. اگر شما دستگاه سانترال دارید و برای استفاده از آن نیاز به تلفن دارید دو نوع تلفن را می توانید استفاده کنید.

قیمت

تفاوت این تلفن‌ها در موارد مختلفی است. مهمترین تفاوت این دو نوع تلفن با هم قیمت آن هاست. با توجه به قابلیت های مختلفی که تلفن سانترال دارد منطقی است که قیمت بیشتری هم دارد. البته باید توجه داشت که این قابلیت ها برای همه داخلی کارآمد نیست.

با توجه به قیمت بالاتر باید در نظر داشت که داخلی هایی که با تلفن زیاد کار میکنند مانند منشی یا اپراتور یا مدیریت بهتر است از تلفن سانترال استفاده کنند ولی بقیه داخلی ها تلفن آنالوگ هم می تواند پاسخگوی نیازشان باشد.

کلید DSS چیست؟

آزاد شدن خط شهری

تفاوت دوم این تلفن ها با هم آزاد کردن خط شهری است. در تلفن‌های دیجیتال یا سانترالی با برداشتن گوشی تلفن خط تلفن به طور اتوماتیک آزاد می شود ولی در تلفن های آنالوگ برای آزاد کردن خط باید 0 یا 9 را شماره گیری کرد.

کلید DSS

و اما در مورد کلید های دی اس اس این کلید ها یک سمت از تلفن های سانترالی قرار گرفته و دو قسمت دارد یک قسمت شیشه ای و یک قسمت پلاستیکی کدر که آن قسمت شیشه ای چراغی دارد که در سه حالت سبز و قرمز و زرد قرار میگیرد که هر کدام نشان دهنده وضعیت خاصی است.

اگر داخلی مربوط به هر کدام از کلید ها اشغال باشد و در حال مکالمه باشند این کلید ها به رنگ قرمز در خواهند آمد. این مکالمه در صورتی که داخلی به داخلی و یا داخلی به خط شهری خارج از سانترال باشد یکسان بوده و داخلی را به رنگ قرمز ثابت نشان می دهد.

کلید DSS چیست؟

 

در صورتی که بر روی تلفن رومیزی خود داخلی خود و یا خط شهری را ثبت و ذخیره کرده باشید در حالت شروع هر مکالمه خط شهری و یا داخلی خود به رنگ سبز ثابت درخواهد آمد.

طرز کار این دکمه ها به این صورت است که شماره های پرکاربرد خود را می توانید روی آن ها ذخیره کنید و در صورت احتیاج به تماس گرفتن با آن شماره بدون شماره گیری با آن به سهولت تماس بگیرید.

5 | (1)
Not Found!
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x