خانه » پاناسونیک » نمایندگی پاناسونیک در شهرکرد

نمایندگی پاناسونیک در شهرکرد

نمایندگی پاناسونیک در شهرکرد

نمایندگی پاناسونیک در شهرکرد : به منظور راهنمایی هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور ، که اقدام به خرید محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک نموده اند و قصد اخذ خدمات پس از فروش و یا تعمیر محصولات خود را دارند و یا هموطنانی که به تازگی قصد خرید محصولات با دوام و با کیفیت پاناسونیک را از شهر خود دارند ، شرکت ایده آل گستر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات مخابرتی و اداری پاناسونیک در ایران اقدام به شناسایی و معرفی همکاران گرامی در شهرستان های مختلف نموده است در این راستا توجه به موارد زیر الزامی است .

۱- همکاران محترمی که اطلاعات مجموعه و یا تماسشان در لیست نمیباشد و یا به اشتباه درج گردیده است و یا اصلا مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه وبسایتهای شرکت ایده آل گستر نمیباشند طی تماس با شرکتهای ایده آل میتوانند اطلاعات خود را تغییر و یا حذف نمایند.

۲- ارایه اطلاعات همکاران در مجموعه وب سایت های شرکت ایده آل گستر به صورت رایگان میباشد.

۳- دوستانی که در کلاسهای آموزشی مجموعه ایده آل گستر شرکت نموده اند نیز میتوانند جهت ارایه اطلاعات کاری خود در شهرستان مورد نظر اقدام نمایند .

۴- همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود میباشند میتوانند با تماس با واحد سایت شرکت ایده آل گستر اطلاعات خود را تکمیل نمایند .

۵ – شرکت ایده آل گستر صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که همکاران ارایه مینمایند ندارد .

۶ – شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در تمام مناطق جقرافیایی کشور ایران فعالیت داشته و هر کدام از هموطنان که تمایل به اخذ کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت ایده آل گستر را دارند میتوانند با شماره ۰۲۱۸۱۰۱۰ واحد فروش شرکت تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند .

 

۷ – شماره تلفن ۹۰۹۲۳۰۱۳۸۰ در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات فنی شما هموطنان گرامی در زمینه نصب و یا برنامه ریزی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک میباشد .

 

“نمایندگی فروش محصولات مخابراتی پاناسونیک در شهرکرد”

 

ردیفنوع فعالیتنام فروشگاهتلفنفاکسآدرس
۱تلفن/فاکس/سانترالماشینهای اداری توحید۳۸۱۲۲۵۳۳۶۵-۳۸۱۲۲۶۳۳۱۶۳۸۱۲۲۶۳۳۱۶شهر کرد-م فردوسی-ملت غربی-روبروی کلینیک تامین اجتماعی-ساختمان هما
۲تلفن/فاکس/سانترالفروشگاه تلفن۳۸۱۲۲۲۷۹۲۶-۳۸۱۲۲۲۵۶۲۲۳۸۱۲۲۲۲۳۳۳شهر کرد-خ ملت-پاساژ محمد پور
۳تلفن/فاکسدانشمند۳۸۱۲۲۲۸۵۷۲-۳۸۱۲۲۲۸۵۷۲۳۸۱۲۲۲۳۵۳۲شهرکرد-خ مولوی-جنب شهرداری

 

“نمایندگی خدمات پس از فروش پاناسونیک در شهرکرد”

 

ردیفنوع نمایندگینوع فعالیتنام فروشگاهتلفنفاکسآدرس
۱فروش/خدماتتلفن/فاکس/سانترالسعید۳۸۱۲۲۲۴۲۸۰-۳۸۱۲۲۲۹۲۰۸۳۸۱۲۲۴۲۰۰۲شهرکرد-چهارراه فصیحی-ساختمان حافظ

 


5 (100%) 1 رای


  • احمدزاده در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶گفته است:

    سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی