معرفی دوربین امنیتی پرتابل یا بدون سیم wireless

دوربین امنتیتی بی سیم یا پرتابل چگونه کار می کنند؟


سیستم های دوربین امنیتی بی سیم شامل یک آنتن و گیرنده وایرلس بی سیم هستند دوربین های بی سیم با انتقال فیلم از طریق فرستنده رادیویی (RF) کار می کنند. این ویدئو به گیرنده ای ارسال می شود که به یک دستگاه ذخیره ساز داخلی یا ذخیره ساز ابری متصل باشد. از طریق گیرنده لینکی برای دسترسی به کلیه تصاویر یا کلیپ های ویدیویی خواهید داشت.این سیستم ها در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که لایروبی کابل عملی نیست یا از نظر هزینه مقرون به صرفه نیست.

چه در داخل خانه ، چه در خارج از خانه ، سیستم های دوربین معمولی دارای یک عیب اساسی هستند ، مزاحمان برای جلوگیری از شناسایی ، می توانند سیمها را قطع کنند. با سیستم های دوربین امنیتی بی سیم ، هیچ سیمی برای هشدار به مزاحمان مبنی بر نظارت بر آنها وجود ندارد ، و حتی اگر برق از کار بیفتد ، سیگنال شبکه باز هم انتقال می یابد.

سیستم های دوربین بی سیم می توانند مجهز به فناوری سنسور حرکت باشند که از ایمنی بیشتری برخوردار باشد. دوربین های امنیتی که شامل ردیاب های حرکتی هستند ، هر زمان حس کنند حرکت در محدوده وجود دارد ، بطورخودکار شروع به ضبط می کنند. در مورد دوربین های پان و شیب ، لنز دوربین به طور خودکار خود را در جهت حرکت قرار می دهد.

تنها یک سیم PoE دوربین امنیتی قابل حمل را با روتر خود متصل می کند.

دوربین-امنتیتی-بی-سیم-یا-پرتابل-چگونه-کار-می-کنند؟

دلایل استفاده از دوربین های امنیتی بی سیم در خانه


  • تشخیص حرکت
  •  فناوری بی سیم
  •  ضبط برنامه ریزی شده
  •  مشاهده از راه دور
  •  ذخیره سازی خودکار ابری

اگریک دوربین قابل حمل را می خواهید ، می توانید دوربینی با کارت حافظه SD خریداری کنید. فیلم ها و تصاویر و رویدادهای حرکتی در کارت SD ضبط می شوند.

فیلم هایی که توسط دوربین های امنیتی قابل حمل ذخیره شده اند ، برای بررسی صحنه تصادف مفید هستند.

کاربردهای دوربین امنیتی پرتابل یا بدون سیم wireless


مینی دوربینهای امنیتی بدون سیم قابل حمل انتخاب مناسبی به هنگام مسافرت می باشند. این نوع دوربین های قابل حمل بی سیم معمولاً با باتری کار می کنند. می توانید این دوربین مدار بسته قابل حمل را در اتاق هتل قرار دهید تا ببینید آیا افراد بدون اجازه از اتاق شما بازدید می کنند؟

دوربین های امنیتی قابل حمل برای امنیت داخل اتومبیل بسیار مناسب هستند. شما می توانید یک دوربین فیلمبرداری WiFi IP (جاسوسی) قابل حمل را در ماشین خود قرار دهید تا جزئیات وقایعی که ناگهانی و در زمان کوتاه رخ می دهد را ضبط کنید.

اگر یک آپارتمان اجاره می کنید ، می توانید یک دوربین مانیتور بی سیم قابل حمل قرار دهید و اگر نیاز به رفتن به مکان جدید دارید ، می توانید آن را با خود به هر مکانی که می خواهید ببرید.

دوربین امنیتی باتری سلولی یکی از قابل حمل ترین دوربین های امنیتی است. این نوع دوربین های امنیتی به شما امکانی می دهد تا حتی بدون اتصال به اینترنت و منبع تغذیه ، از راه دور دسترسی پیدا کنید.

بهترین دوربین های قابل حمل شبکه, HD IP روز و شب را به صورت واضح مشاهده می کنند.

اگر در اتاق کودک خود یک دوربین امنیتی IP قابل حمل با دید در شب نصب می کنید ، می توانید بررسی کنید که آیا کودک شما در خواب است؟

هنگام نصب دوربین فیلمبرداری قابل حمل در فضای باز در ایوان ، می توانید بررسی کنید چه کسی و چه چیزی به خانه شما نزدیک می شود ، و تصمیم بگیرید که چگونه عمل کنید.

دوربین های امنیتی مادون قرمز قابل حمل در مقایسه با دوربین های سنتی دید در شب ، می توانند نمایش واضح تر از دید در شب به شما ارائه دهند.

اگر می خواهید دوربین های امنیتی قابل حمل در فضای باز را برای مشاغل خانگی کوچک یا بزرگ خریداری کنید دوربین ها و سیستم های امنیتی IP65 یا IP66 گزینه مناسبی هستند.

دوربین های امنیتی IP65 یا IP66 می توانند در برابر گرد و غبار و آب مقاومت کنند ، بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد باران یا رعد و برق ، محیط بیرونی خانه / محل کار خود را کنترل کنید.

وقتی دوربین های امنیتی قابل حمل را برای تلفن های هوشمند آیفون یا آندروید خود لازم دارید ، مطمئن شوید که می توانید برای دسترسی به این دوربین از نرم افزار برنامه دوربین امنیتی قابل حمل استفاده کنید.

خوشبختانه ، اکثر دوربین های قابل حمل نظارتی و سیستم های نظارت شخصی می توانند با یک برنامه نصب شده در تلفن های همراه به برنامه شما دسترسی پیدا کنند.

تلفن ماهواره ای چیست و چگونه کار می کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code