قیمت کارت pri پاناسونیک

کارت pri پاناسونیک

Primary Rate Interface (PRI) یک استاندارد رابط ارتباطات راه دور است که در شبکه ی خدمات دیجیتال یکپارچه (ISDN) برای انتقال چند صدای DS0 و انتقال داده بین شبکه و کاربر استفاده می شود. PRI استانداردی برای ارائه خدمات مخابراتی به شرکت ها و دفاتر است. این بر اساس انتقال T-carrier (T1) در ایالات متحده، کانادا و ژاپن است، در حالی که E-carrier (E1) در اروپا و آسیا رایج است.

خط T1 شامل ۲۳ کانال حامل صدا  و یک کانال داده برای اهداف کنترل پهنای باند کل ۲۴×۶۴-kbit / s یا ۱٫۵۴۴ Mbit / s است. حاملE1  می تواند ۳۰ کانال انتقال صدا و دو کانال انتقال داده را برای پهنای باند ۲٫۰۴۸ مگابیت بر ثانیه فراهم می کند.

اولین بار E1 برای اهداف هماهنگ سازی استفاده شد و به عنوان یک کانال انتقال داده و صدا نبود. کانال D به طور معمول از timelot 16 در E1 استفاده می کند، در حالی که  timelot 24برای T1 است. کانال های حامل فعال، گاهی اوقات کانال های کاربر نامیده می شود و ممکن است در سرویس های قطعی T1 یا E1 استفاده شود.

قیمت کارت pri پاناسونیک

اگر بخواهید بر روی دستگاه سانترال خود از خطوط E1 استفاده کنید باید کارت PRI متناسب و سازگار با دستگاه خود را تهیه کنید و روی دستگاه بگذارید. به عبارتی کارت pri پاناسونیک برای ارتباط با لینک پر ظرفیت E1 است.

خطوط آنالوگ معمولی شهری ۸ رقمی تنها قابلیت یک تماس همزمان را دارند و در صورت تماس گرفتن نفر دوم بوق اشغال خواهد شنید. ولی خطوط دیجیتال یا E1 امکان برقراری ۳۰ تماس همزمان را دارا می باشند. علاوه بر این امکان خطوط E1 4 یا ۵ رقمی هستند و به خاطر سپردن آن برای مشترکین راحت تر است.

کارت PRI مدل KX-TDA0290 کارتی است که سازگار با دستگاه های سری TDA و TDE است. قیمت این کارت در بازار هم اکنون ۶۰۰ درهم است. کارت PRI مدل KX-NS5290 سازگار با دستگاه NS500 است که در حال حاضر قیمتی حدود ۸۰۰ دارد. کارت pri روی اسلات مرکز تلفن قرار می گیرد.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 29
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی