خانه » تلفن بی سیم » تلفن های بیسیم چند گوشی

تلفن های بیسیم چند گوشی

تلفن های بیسیم چند گوشی پاناسونیک

تلفن این روز ها وسیله ی مهمی برای برقراری ارتباط از راه دور است. با وجود تکنولوژی های جدید و همچنین شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف هنوز هم این وسیله در حوزه ارتباطات بسیار حائز اهمیت است.

تلفن های پاناسونیک از شناخته شده ترین وسیله های ارتباطی در حوزه مخابرات است. این شرکت با تولید تلفن های با کیفیت توانسته فروش بسیار بالایی در بازار جهانی داشته باشد.

تلفن ها امروزه پیشرفت های چشمگیری همگام با تکنولوژی داشته اند و تلفن های بیسیم امروزه از محبوبیت زیادی برخوردارند. مهمترین ویژگی این تلفن ها آزادی در هنگام مکالمه است که کاربر می تواند حرکت کند و به کارهای دیگر خود در حین مکالمه رسیدگی کند.

تلفن های بیسیم چند گوشی برای منازل بزرگ یا منازلی که تعداد افراد در آن زیاد است می تواند مناسب باشد. از مزایای خوب این تلفن ها می توان به تماس داخلی رایگان آن اشاره کرد.

در این مطلب قصد داریم دو مدل از تلفن های بیسیم چند گوشی پاناسونیک را معرفی کنیم:

تلفن بيسيم پاناسونيک مدل KX-TGF352

این تلفن دارای سه گوشی است که یکی از آن ها رومیزی و بقیه بیسیم است. از مزایای مهم این تلفن می توان به کارکرد در زمان قطعی برق اشاره کرد. وزن گوشی های بیسیم آن ۱۴۰ گرم است که گوشی خوش دست و سبکی در بین بیسیم ها محسوب می شود.

۳ دکمه اختصاصی برای مخاطبین پر کاربرد طراحی شده که می توانید آن ها را تنظیم کنید و به راحتی با آن ها تماس بگیرید. این تلفن با وسایل کمک شنوایی مثل سمعک سازگار است.

تلفن بيسيم پاناسونيک مدل KX-TGF322JX

این تلفن هم دارای سه گوشی بیسیم و رومیزی مانند مدل قبلی است. منشی تلفنی این مدل می تواند تا ۴۰ دقیقه پیغام را ضبط کند. این تلفن پاناسونیک داری سیستم کاهش نویز Noise Reduction است. گوشی های بیسیم این تلفن دارای قابلیت ارتقا تا شش گوشی بیسیم است.


3.5 (70%) 2 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کدهای تلفن پاناسونیک
تعداد بازدید: 93
شاید برای شما پیش آمده باشد بر روی تلفن خود در قسمت تنظیمات با مشکلاتی مواجه شوید که بدون نیاز به تعمییرات قابل حل شدن باشند.گروه ایده آل گس...
تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک
تعداد بازدید: 22
تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9581 یکی از تلفن های پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد این تلفن دارای یک گوشی رومیزی و یک بیسیم است که از دو خط تل...
تلفن بیسیم KX-TGL430 پاناسونیک
تعداد بازدید: 43
تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGL430 تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGL430 یکی دیگر از تلفن های رده میانی کمپانی پاناسونک می باشد که در ابعاد و وزن من...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی