خانه » پرسش و پاسخ » بستن صفر سانترال پاناسونیک TDA100/200/600

بستن صفر سانترال پاناسونیک TDA100/200/600

بستن صفر سانترال پاناسونیک TDA100/200/600

برای بستن صفر سانترال پاناسونیک TDA100/200/600 از قسمت Denied Code که در levelها وجود دارد استفاده می کنیم؛ یعنی با قرار دادن عدد مورد نظر شماره گیری آن را غیر ممکن می کنیم. بستن دو سفر سانترال پاناسونیک TDA100/200/600 نیز به همین صورت است؛ مثلا اگر در Trs شماره یک در level دو “۰۰” را قرار دهیم اصطلاحا دو صفر را برای این TRS بسته ایم.

بستن صفر سانترال پاناسونیک TDA100/200/600 برای خطوط داخلی

برای بستن صفر سانترال پاناسونیک TDA100/200/600 در یک خط داخلی، در بخش COS SETTING یک کلاس را انتخاب می کنیم (کلاسی که می خواهیم به داخلی اختصاص دهیم) و این TRS مورد نظر خود را در حالات روز و ظهر و شب برای کلاس قرار می دهیم. مثلا TRS کلاس سرویس شماره ۵ را برابر ۱ قرار می دهیم.
اکنون به بخش Extension Setting  رفته و کلاس ۵ را به داخلی مورد نظر اختصاص می دهیم. با این کار دسترسی دو صفر را برای آن داخلی بسته ایم.

ایجاد محدودیت زمانی بر روی دستگاه سانترال پاناسونیک TDA100/200/600

اگر قصد دارید یک داخلی خاص فقط در یک مدت زمان تعریف شده قادر به صحبت با تلفن و پاسخگویی تماس ها باشد می توانید بر روی آن دستگاه محدودیت زمانی ایجاد کنید.

این برنامه بوسیله برنامه کامپیوتری اعمال میگردد . ابتدا به بخش COS Setting  رفته و در تب CO & SMDR ,Extension co line duration را برای کلاس مورد نظر خود روی حالت enable قرار می دهیم.

حالا برای تنظیم زمان به بخش TRG Setting  رفته و تب Extension co duration time را که روی حالت پیش فرض ۱۰ دقیقه هست به زمان مورد نظر خود تغییر می دهیم.

اکنون داخلی مورد نظر تنها مدت زمانی که  تعریف کرده ایم می تواند با تلفن صحبت کند و پاسخگوی تماس گرفته شده باشد.

مسیر دهی تماس های ورودی برای زنگ‌خور داخلی در دستگاه سانترال پاناسونیک TDA100/200/600

برای انجام این کار ابتدا باید در Group Setting یک گروه تماس ایجاد می کنیم و داخلی های مربوطه را در آن عضو می نماییم  و سپس در Dil Table  مسیر ترانک ورودی را برای آن تنظیم می کنیم.
با انجام این کار تماس های ورودی را به سمت گروه داخلی های مورد نظر هدایت می کنیم.

تنظیمات کلید DSS تلفن دیجیتال پاناسونیک روی دستگاه سانترال پاناسونیک TDA100/200/600

ابتدا باید با نرم افزار کنسول به مرکز متصل شده و در بخش flexible button  تنظیمات کلیدهای کناری تلفن های دیجیتال مانند KX-t7665 را انجام دهیم و متناسب با نیاز یک خط شهری خاص CO یا یک داخلی را برای شماره گیری سریع یا BLF تنظیم نماییم.


5 (100%) 1 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

آموزش سانترال . نحوه تغییر پیغام منشی گویا...
تعداد بازدید: 847
آموزش سانترال . نحوه تغییر پیغام منشی گویا نحوه تغییر پیغام منشی گویا DISA در دستگاه های پر ظرفیت: آموزش سانترال . نحوه تغییر پیغام منشی گ...
سوالاتی که ممکن است در حین برنامه ریزی سانترال با ...
تعداد بازدید: 35
این برنامه مختص به مراکز سری TEM824 و TES824 میباشد 1-اختصاص دادن خط شهری مورد نظر به داخلی های مورد نظر در حالت روز:برای ا...
پاسخ به سوال های رایج درباره سانترال پاناسونیک...
تعداد بازدید: 74
**چگونه CALLER ID خود را در دستگاه TES824 فعال کنیم؟ ابتدا مطمئن شویم که در هنگام خرید سانترال، کارت CALLER ID برای سانترال خریداری نموده ا...
تلفن پاناسونیک
دوربین مدار بسته پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی