خانه » شرکت ایده آل گستر » نمایندگی ویدئو پروژکتور پاناسونیک

نمایندگی ویدئو پروژکتور پاناسونیک

نمایندگی ویدئو پروژکتور پاناسونیک

یک ویدئو پروژکتور پروژکتور دستگاهی است که یک سیگنال ویدئویی دریافت می کند و تصویر مربوطه را در یک صفحه نمایش،با استفاده از یک سیستم لنز نمایش می دهد. همه پروژکتورهای تصویری از یک نور بسیار روشن برای نمایش تصویر استفاده می کنند و مدرن ترین آنها می توانند هر منحنی، تاریکی و سایر تناقض ها را از طریق تنظیمات دستی اصلاح کنند.

این دستگاه برای بسیاری از مصارف از جمله آموزشی، اداری، سینمایی و خانگی استفاده می شود. امروزه شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها و موسسه های دیگر برای انتشار اطلاعات و ارتباطات و برای سادگی در آموزش از این دستگاه استفاده می کنند.

در چند سال گذشته ویدئو پروژکتورهای باکیفیت پاناسونیک به خانواده محصولات این شرکت پیوسته است. پروژکتورهای پاناسونیک در شدت روشنایی های مختلف تولید می شود که هر کدام می تواند برای کاربری های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

با توجه به حساسیت بالای این دستگاه برای تهیه آن باید به مراکز مجاز فروش ویدئوپروژکتور پاناسونیک مراجعه کرد. شرکت ایده آل گستر با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه فروش و تعمیرات محصولات مختلف پاناسونیک، ارائه دهنده و نمایندگی ویدئو پروژکتور پاناسونیک در بازار ایران است.

 همانطور که می دانید این دستگاه در بازه های زمانی مختلف نیاز به سرویس و همچنین تعویض لامپ دارد. پایان عمر لامپ پروژکتور از متداولترین عیوبی ست که ممکن است برای این دستگاه ها اتفاق بیفتد. عمر لامپ پروژکتور اکثرا در حدود ۳۰۰۰ ساعت است که نوع استفاده، دمای محیط و گرد و غبار بر آن تاثیر می گذارد و ممکن است آن را کم یا زیاد کند.

برای تعویض لامپ و سرویس های منظم این وسیله باید آن را به مراکز مجاز تعمیرات ویدئو پروژکتور سپرد. شرکت ایده آل گستر با بهره گیری از خبره ترین کارشناسان فنی در واحد تعمیرات می تواند لامپ ویدئو پروژکتور شما را با نمونه اورجینال در کمترین زمان ممکن جایگزین کند و انواع سرویس های این دستگاه را انجام دهد.


5 (100%) 1 رای


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی