Central

Panasonic Central

دستگاه سانترال به مرکز مخابراتی کوچکی گفته می شود که وظیفه ی تقسیم خطوط بین تلفن های داخلی را بر عهده دارد. حتما برای شما هم پیش آمده است که با یک شرکت تماس بگیرید و بدون اینکه فردی تلفن را جواب دهد با تلفن گویایی مواجه شوید که داخلی های مختلف را معرفی می کند و به شما کمک می کند که با فرد مورد نظر خود به راحتی تماس برقرار کنید. این امکان نیز با نصب دستگاه سانترال روی خطوط شهری به وجود می آید.

دستگاه سانترال به مدیریت خطوط تلفن کمک می کند و قابلیت این را دارد که برای هر داخلی برنامه ریزی مجزا در نظر بگیرید. به طور مثال می توانید ۰ یا ۰۰ برخی از داخلی ها را ببندید تا کارمندان نتوانند با شهرستان یا خارج از کشور تماس برقرار کنند یا دسترسی آن ها را به خطوط شهری با توجه به سیاست های کاری مجموعه محدود نمایید.

با استفاده از دستگاه سانترال می توانید بین داخلی های مختلف که همان کارمندان هستند، ارتباط داخلی رایگان برقرار کنید. این امکان می تواند موجب شود هماهنگی ها بدون بر هم زدن نظم انجام شود و از نظر اقتصادی هم می تواند در مخارج صرفه جویی کند

از طریق این دستگاه می توانید تایم نهار و عبادت تعیین کنید تا در آن بازه ی زمانی تلفن گویا اعلام کند که مشتریان بعد از چه مدت زمانی می توانند با شرکت تماس بگیرند.

Central

امکان تماس به صورت کنفرانس وجود دارد و شما می توانید حتی دو خط خارجی را به هم وصل کنید تا با هم گفتگو کنند و خودتان نیز به جمع گفتگو بپیوندید.

برای کنترل هزینه های مخابراتی می توانید مشخص کنید که تلفن کنندگان از داخل مجموعه به چه مدت با خطوط شهری ، شهرستان و خارج کشور صحبت کنند. بعد از گذشت این زمان تلفن به طور خودکار قطع می شود.

در صورت وجود دستگاه سانترال دیگر لزومی ندارد برای فکس یک خط شهری مجزا اختصاص دهید و تنها با در نظر گرفتن یک داخلی می توانید از امکانات دستگاه فکس استفاده کنید.

سایر قابلیت هایی که می توان به آن اشاره کرد قابلیت نصب کارت نمایشگر شماره، واحد پذیرش تماس سه مرحله ای DISA ، پیج کردن اعضا و … است.

پاناسونیک یکی از برترین برند های تولیدکننده لوازم الکترونیکی است که دارای محبوبیت فوق العاده بالایی در جهان است. دستگاه های سانترال این شرکت یکی از پر فروش ترین و با کیفیت ترین مراکز مخابراتی در جهان است که جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را در دستگاه های خود به کار برده است.

مهمترین ویژگی دستگاه های تولید شرکت پاناسونیک در درجه ی اول قیمت مقرون به صرفه آن است و می توان گفت خوش قیمت ترین مراکز تلفن متعلق به پاناسونیک و ویژگی دیگر قابلیت های بی شمار و منحصر به فرد این دستگاه ها است که آن را در بین سایر برند ها برجسته می کند.

دستگاه های سانترال پاناسونیک در مدل های کم ظرفیت و پر ظرفیت طراحی شده که مراکز کم ظرفیت مناسب برای مجموعه های کوچک تا متوسط است و مراکز پر ظرفیت مناسب برای شرکت های بزرگ و ارگان ها است.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی