خدمات نصب سانترال

خدمات سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال مرکز تلفنی است که می تواند به مدیریت خطوط شهری یک مجموعه کمک کند. برای هر شرکت یا کسب و کار تعدادی خطوط شهری تهیه می شود تا برقراری ارتباطات تلفنی راحت تر باشد. اما تهیه خطوط به تعداد پرسنل اداری هم محدودیت های مخابراتی دارد و هم مقرون به صرفه نیست. علاوه بر این مدیریت خطوط در این شرایط بسیار سخت است.

تهیه دستگاه سانترال راه حل تمامی مشکلات است. این دستگاه می تواتند با گرفتن چند خط شهری تعداد بیشتری داخلی ارائه دهد تا همه ی پرسنل بتوانند در روی میز خود از تلفن استفاده کنند. با تشکیل سیستم تلفن داخلی کارمندان می توانند با هم ارتباط داخلی رایگان داشته باشند که همین امکان از هرج و مرج و شلوغی در شرکت جلوگیری می کند.

خدمات سانترال

امکانات زیادی را می توان با استفاده از این دستگاه ها بهره برداری کرد که در ذیل به چند مورد اشاره می کنیم:

  • اشغال نشدن خطوط شرکت
  • امکان استفاده از اپراتور گویا
  • امکان نمایش شماره تماس گیرنده
  • کنفرانس تلفنی
  • امکان تعیین محدودیت برای داخلی ها
  • امکان درب باز کن روی تلفن
  • ضبط جزئیات مکالمه

پس از خرید دستگاه سانترال متناسب با نیاز مجموعه، برای نصب و راه اندازی آن باید با شرکت های خدمات دهنده سانترال تماس بگیرید تا فرد متخصص دستگاه شما را به مجموعه اعزام کنند. توجه داشته باشید که نصب، راه اندازی و برنامه ریزی این دستگاه کاری تخصصی است و با توجه به حساسیت فوق العاده بالای سانترال اگر فردی غیر متخصص اقدام به نصب آن کند ممکن است خسارات جبران ناپذیری به آن وارد شود. به همین علت بهتر است با نمایندگی های مجاز خدمات سانترال همکاری کنید.

پس از نصب و راه اندازی دستگاه سانترال باید بر اساس نیاز های شرکت برنامه ریزی شود که این کار از طریق تلفن های اپراتوری یا سیستم کامپیوتری انجام می شود. پس از راه اندازی کامل دستگاه ممکن است برای جا به جا کردن داخلی ها، اضافه یا کم کردن خطوط شهری یا داخلی، فعال کردن امکانات اختیاری با نصب کارت، استفاده از فکس روی داخلی ها و… احتیاج به نفر فنی داشته باشید. با توجه به آشنا بودن نفرات فنی نمایندگی مجاز مورد نظر با نوع برنامه ریزی دستگاه سانترال بهتر است خدمات سانترال را از شرکتی که دستگاه را نصب کرده است بگیرید.

شرکت ایده آل گستر نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در ایران ارائه دهنده برترین خدمات مرتبط با دستگاه های مخابراتی است. برای دریافت خدمات سانترال پاناسونیک می توانید با شماره 02181010 تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code