نمایندگی پاناسونیک در شاهرود

نمایندگی پاناسونیک در شاهرود

شهرستان شاهرود در استان سمنان نیز همانند سایر شهرهای این استان، با افزایش محبوبیت برند پاناسونیک در سال‌های اخیر مواجه شده است. از همین رو ضرورت دسترسی ساده و آسان ساکنین این شهر به نمانیدگی‌های معتبر این شرکت، بیش از پیش خود را نشان داده است. شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران، بدون هیچ محدودیتی در خدمت رسانی، در تمامی مناطق کشور از جمله شاهرود، در دسترس مشتریان می‌باشد. علاوه بر این، برخی از همکاران ما نیز در این شهر مشغول به فعالیت بوده و علاقمندان به برند پاناسونیک، می‌توانند برای دریافت خدمات و البته محصولات اورجینال و با کیفیت به آن‌ها نیز مراجعه نمایند. پیش ار اینکه به معرفی نمایندگی پاناسونیک در شاهرود بپردازیم؛ توجه به موارد زیر ضرروی می‌باشد:

۱- همکاران محترمی که اطلاعات مجموعه و یا تماسشان در لیست نمی‌باشد و یا به اشتباه درج گردیده است و یا به هر دلیل مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه وبسایت‌های شرکت ایده آل گستر نمی‌باشند؛ می‌توانند طی تماس با این شرکت‌، اقدام به تغییر یا حذف اطلاعات خود نمایند.

۲- ارائه اطلاعات همکاران در مجموعه وب‌سایت های شرکت ایده آل گستر به صورت رایگان صورت می‌پذیرد.

۳- دوستانی که در کلاس‌های آموزشی مجموعه ایده آل گستر شرکت نموده اند؛ می‌توانند جهت ارایه اطلاعات کاری خود در شهرستان مورد نظرشان اقدام نمایند .

۴- همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود می‌باشند؛ می‌توانند با تماس با واحد سایت شرکت ایده آل گستر، اطلاعات خود را تکمیل نمایند .

۵ – شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در تمام مناطق جقرافیایی کشور ایران فعالیت داشته و هر کدام از هموطنان که تمایل به اخذ کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت ایده آل گستر را دارند میتوانند با شماره ۰۲۱۸۱۰۱۰ 📞 واحد فروش شرکت تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند .

۶ – شماره تلفن 88940000 📞 در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات فنی شما هموطنان گرامی در زمینه نصب و یا برنامه ریزی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک میباشد .

هشدارشرکت ایده آل گستر صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که ارایه می‌نمایند؛ نخوهد داشت.

 

نمایندگی فروش محصولات مخابراتی پاناسونیک در شاهرود

نماینده‌هایی که در این لیست معرفی می‌شوند در زمینه فروش محصولات پاناسونیک فعالیت می‌کنند
ردیف نوع نمایندگی نوع فعالیت نام فروشگاه تلفن فاکس آدرس
1 فروش تلفن/فاکس/سانترال تلفن و موبایل امیری 2733335840 2733335830 شاهرود- خ ایستگاه-چهارراه معلم

 

نمایندگی خدمات پس از فروش پاناسونیک در شاهرود

نماینده‌هایی که در این لیست معرفی می‌شوند در زمینه خدمات پس از فروش پاناسونیک فعالیت می‌کنند
ردیف ن نوع فعالیت نام فروشگاه تلفن فاکس آدرس
1 فروش/خدمات تلفن/فاکس/سانترال  پاناسونیک 2732224463

2732222279

2732242032 شاهرود-خ شهدا-روبروی مسجد صاحب الزمان-شماره 104-106
کارت سانترال پاناسونیک
تلفن سانترال
سانترال پاناسونیک
ویدئو پرژکتور پاناسونیک
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code