خانه » فناوری » کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

فلسفه کسب درآمد از اینترنت

اگر از کسب درآمد سنتی خسته شده باشید و از تلاش برای خروج از آن فکر کرده باشید، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ممکن است یکی از راه هایی باشد که به ذهن شما خطور می کند. ایجاد زندگی آنلاین نیازمند صبر، برنامه ریزی و ماندگاری است. لذا به این موضوع دقت کنید که نباید انتظار داشته باشید که یک شب غنی شوید، اگر بتوانید یک طرح کسب و کار موثر را عملی کنید و با آن کنار بیایید، می توانید پول زیادی در اینترنت بدست آورید.

کسب درآمد اینترنتی روش های مختلی دارد. بعضی از کسب و کار ها سودمند تر از دیگران است. برخی از آنها هزینه های راه اندازی را دارند و ممکن است نیاز به هزینه های تبلیغاتی مداوم داشته باشید تا بتوانید میزان سودآوری را حفظ کنید. یادگیری در مورد انواع مختلف کسب و کار اینترنتی می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام یک بهترین فرصت برای شما خواهد بود.

کسب و کار خود را انتخاب کنید. هنگامی که در مورد انواع مختلف کسب و کار اینترنتی آموخته اید، باید انتخاب های خود را محدود کنید. یک کسب و کار را دنبال کنید که در آن علاقه دارید. اگر شما یک کسب و کار را انتخاب کنید که علاقه خاصی به آن ندارید و به سادگی “آن را امتحان کنید”، احتمالا به مشکل برزگی برخواهید کرد لذا خود را برای آن آماده کنید.

کسب درآمد از اینترنت

شایع ترین انواع تجارت اینترنتی به سه دسته اساسی تقسیم می شوند. به گفته جورج مندی از CanIMakeBigMoneyOnline.com، این دسته شامل گرفتن پول برای انجام کاری، ساخت پول برای فروش محصول شما و کسب درآمد برای فروش محصولات دیگران است. فروش محصولات دیگر به عنوان بازاریابی وابسته شناخته می شود و می تواند یکی از سودآورترین روش های کسب پول آنلاین باشد. بازاریابی وابسته معمولا هزینه های بالا، هزینه های راه اندازی یا هزینه های اضافی را نمی دهد و می تواند شما را با سود خالص تامین کند مگر اینکه شما تصمیم به استفاده از برخی از آنچه که برای تبلیغات کسب می کنید.

یک طرح کسب و کار ایجاد کنید. شما باید یک طرح بازاریابی داشته باشید. تعیین محل خرید محصول. مکان های محبوب عبارتند از تبلیغات آنلاین، eBay، سایت های رسانه های اجتماعی و وب سایت ها. با استفاده از بسیاری از این روش های تبلیغاتی مختلف به شما کمک می کند نگاه درست را ببینید.

برنامه کسب و کار خود را اجرا کنید. شما نمیتوانید انتظار داشته باشید که تمام بازاریابی خود را در یک روز انجام دهید، اما میتوانید هر روز کمی کار کنید و وبسایت و محتوای بازاریابی خود را بسازید. به طور مداوم پیشرفت خود را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید که موفق شده اید. پیگیری موفقیت های کوچکتر خود را دنبال کنید و هشدار بیاورید، هر روز سخت کار کنید.

با توجه به آمار به وجود آمده از تحلیلگران برجسته در طول ده سال آینده، اینترنت بین ۶ تریلیون دلار و ۳۳ تریلیون دلار ارزش جدید ایجاد خواهد کرد. اصطلاح Internet of Everything حداقل شش تریلیون دلاری دیگر را نشان می دهد که در آینده به آن خواهیم رسید.

جهان پر از صدها میلیارد دستگاه ناب است که همه منتظر اتصال آنان به اینترنت هستند. به عبارتی اینترنت به هر سازمان فرصتی برای ایجاد ارزش جدیدی را می دهد. به عنوان مثال:

 • صندلی که نشسته اید
 • پارکی که در آن نشسته اید
 • کفشی که پایه شماست
 • آیینه ای که خود را در آن می بینید
 • و حتی غذا در آینده هوشمند خواهد بود اما این موضوع برای زمان دیگری است.

کسب درآمد از اینترنت

ارزش در چشم بیننده است

میزان ارزش یک کلمه بسیار بالا است. بخشی به دلیل آن است که افراد مختلف به روش های مختلف آن را اندازه گیری می کنند و بخشی دیگر به این دلیل که در طبیعت مایع هستند و در طول زمان تغییر می کنند. با این حال، رهبران کسب و کار، که ماموریت خود را برای اطمینان از رونق آینده سازمان خود را برعهده دارند، آن را در شرایط تجاری تعریف نمی کنند. در نتیجه، ارزش چیزی را تعیین می کند به این معنی که به آن کمک می کند تا هزینه ها و خطرات کسب و کار را کاهش دهد و به این ترتیب که می تواند به آنها کمک کند درآمدشان را افزایش دهد.

هنگامی که تحلیلگران در سراسر جهان تصمیم گرفتند ارزش اینترنت هر چیز را اندازه گیری کنند، آنها از یک روش تجربی سنتی استفاده کردند – پول. اگر اینترنت همه چیز حداقل ۶ تریلیون دلار ارزش جدید ایجاد کند، چگونه می توانید برخی از آن را ضبط کنید و آن را به چیزی تبدیل کنید که به سازمان شما تبدیل شده است، موفق تر است؟

به عبارت دیگر به کاهش هزینه ها و افزایش درآمد کمک می کند. پس چگونه ارزش این دستگاه های هوشمند را پیدا کرده و استخراج کنید و آن را به کسب و کارتان اعمال کنید؟ اطلاعات چرخه عمر دارند و مانند هر چرخه عمر یک ابتدای، یک وسط و یک پایان وجود دارد، اما به طرز جادویی ما باید از انتهای آن شروع کنیم – با نتایجی که می خواهید به دست آورید.

داده های مناسب برای ترکیب را پیدا کنید

در حال حاضر همه باید بدانند که اطلاعات هنگامی که با دیگر جریانهای داده ترکیب می شوند، ارزش بیشتری دارند. انتخاب جریانهای مناسب برای ترکیب، یکی از چالش برانگیزترین مشکلات شماست، بنابراین اکنون معیارهای هدف خود را ایجاد کرده اید و کار بعدی شما باید این باشد که جریانهای مناسب را برای ترکیب انتخاب کنید. برای این که شما باید یک درک روشن از جریانهای موجود در سازمان خود داشته باشید. به عبارت دیگر، شما باید بدانید که چه حسگرهایی در املاک شما دارید و قادر به اندازه گیری چیزی هستند که آنها می توانند اندازه بگیرند و بدانند که کجا هستند. در این نقطه، احتمالا قابل توجه است که این جایی است که امروزه بسیاری از سازمانها سقوط می کنند زیرا تعداد اندکی از سازمان ها حسگرها را بررسی می کنند و هیچ راهی برای درک اطلاعاتی که برای آنها در دسترس است نیست. مثلا اگر از شما خواسته شد که به این سوال پاسخ دهید که چه حسگرهایی داشته ایم؟ جایی که آنها بودند و چه اطلاعاتی را گرفته بودند؟ می توانید جواب من را به من بدهید؟ احتمالا نه، اما هنگامی که شما این اطلاعات را دارید، باید به اندازه کافی آسان باشد تا بتوانید عملکرد، قابلیت و موقعیت سنسورهای خاص خود را در اکوسیستم سازمان خود درک کنید، و شروع به ایجاد یک جریان درآمد جدید کنید.


5 (100%) 1 رای

شاید این مطالب را نیز بپسندید

بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 92
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
زمان بندی اینستاگرام
تعداد بازدید: 39
زمانبندی اینستاگرام همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگ...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 229
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی