کالر آیدی تلفن پاناسونیک

کالر آیدی مرکز تلفن پاناسونیک

شاید شرکت شما هم از جمله شرکت هایی باشد که از دستگاه سانترال و امکانات بی نظیر آن بهره می برد. این دستگاه می تواند مدیریت خطوط شهری را آسان کند و طبق خواسته ی شما برنامه ریزی شود تا بیشترین درصد بهره وری را از آن داشته باشید.

سانترال ها در دو نوع کم ظرفیت و پر ظرفیت طراحی و تولید شده اند. دستگاه های کم ظرفیت سانترال پاناسونیک مناسب برای مجموعه های کوچک تا متوسط است و دستگاه های پر ظرفیت مناسب برای مجموعه های بزرگ و ارگان ها. دو مدل دستگاه KX-TES824 و KX-TEM824 از دستگاه های کم ظرفیت هستند که با نصب کارت های ارتقا حداکثر تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را می توانند ساپورت کنند.

دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک شامل سری TDA، TDE و NS مناسب برای مجموعه هایی با تعداد خط شهری و داخلی زیاد است. لازم به توضیح است که سری TDE و NS دستگاه های تحت شبکه هستند که قابلیت های بسیار به روزی دارند.

بسیاری از کاربران دستگاه های سانترال این سوال برایشان پیش می آید که چرا تلفن آن ها شماره فرد تماس گیرنده را نشان نمی دهد یا به اصطلاح قابلیت نمایش کالر آی دی ندارد؟

کالر آیدی تلفن پاناسونیک

برای پاسخ به این سوال باید گفت که قابلیت کالر آی دی بر روی تلفن های ال سی دی دار پاناسونیک به صورت پیش فرض وجود دارد ولی برای نمایش کالر آی دی بر روی تلفن های متصل به اکثر دستگاه های سانترال، باید کارت کالر آی دی نصب کرد.

مدل های TDA100D،TDA100DBP، TDA100DBA و دستگاه NS500 به صورت پیش فرض می توانند کالر آی دی را نمایش دهند. دو مدل دستگاه کم ظرفیت TES824 و TEM824 با نصب کارت مدل KX-TE82494 می توانند تا سه پورت خط شهری کالر آی دی را نمایش دهند. یعنی اگر شما روی اسن دستگاه ها ۸ خط شهری داشته باشید، باید سه کارت کالر آی دی نصب کنید.

برای دستگاه های سری TDA و TDE کارت مدل KX-TDA0193 می تواند قابلیت نمایش کالر آی دی را فعال کند که هر کارت ۸ خط شهری را ساپورت می کند یا به اصطلاح ۸ پورته است.

برای مدل TDE600 یک استثنا وجود دارد. کارت مدل KX-TDA6382 که کارت ۱۶ پورت شهری است به صورت پیش فرض از قابلیت کالر آی دی همان ۱۶ خط پشتیبانی می کند.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی