کارت دیزا چیست؟

کارت دیزا سانترال

دیزا یا اپراتور گویا امکانی بسیار خوب برای تماس گیرندگان است تا بتوانند به راحتی با فرد مورد نظر خود در شرکت ها یا دفاتر ارتباط برقرار کنند. بعد از نصب دستگاه سانترال و وارد کردن خطوط داخلی و دریافت داخلی ها بر روی میز کارمندان شما می توانید کارت دیزا را روی دستگاه خود نصب کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده زمانی که با یک شرکت تماس می گیرید، اپراتور گویا شروع به معرفی داخلی های مختلف می کند. مثلا برای برقراری ارتباط با واحد فروش کلید ۱، واحد پشتیبانی کلید ۲ و… را شماره گیری نمایید.

بدین وسیله مشتری به راحتی می تواند بخش مورد نظر خود را پیدا کند و بدون سردرگمی با کارمند آن واحد ارتباط برقرار کند. این امکان نیاز به نیروی انسانی که تلفن ها را وصل می کند را از بین می برد.

کارت دیزا چیست؟

برای دستگاه های کم ظرفیت مانند KX-TES824 و KX-TEM824 به صورت دیفالت یک کانال دیزا تعبیه شده که به صورت همزمان فقط می تواند یک نفر را پشتیبانی کند و اگر نفر دومی همزمان تماس بگیرد، نمی تواند پیغام دیزا را بشنود تا زمانی که نفر اول یک داخلی را شماره گیری کند. در صورت نیاز به یک کانال بیشتر می توانند کارت KX-TE491 را به دستگاه اضافه کنند تا یک کانال دیزای همزمان دیگر را اضافه کنند. این دستگاه ها قابلیت ارتقای بیش از دو کانال را ندارند.

برای دستگاه های پر ظرفیت مانند سری TDA و TDE به صورت دیفالت کانال دیزا وجود ندارد و با اضافه کردن کارت های دیزای دو کانال و چهار کانال می توان این امکان را تعبیه کرد.

 • KX-TDA0192 دارای قابلیت پشتیبانی ۲ کانال دیزا
 • KX-TDA0191 دارای قابلیت پشتیبانی ۴ کانال دیزا

پیغامی که روی دیزا اعلام می شود توسط  قابل ضبط است و در دستگاه های کم ظرفیت این امکان تنها ۳۰ ثانیه امکان پذیر است.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 32
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 29
کارت هایبرید KX-TDA0170 پاناسونیک درواقع متشکل از دو تکنولوژی  آنالوگ و دیجیتال می باشد که با نام هایبرید توسط کمپانی پاناسونیک طراحی و عرضه...
معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 17
کارت توسعه KX-TE82483 در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک مدل  KX-TES824 جت ارتقا به مورد نیاز است . این مرکز تلفن دارای 3 خط شهری و 8 خط داخلی...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی