خانه » مراکز تلفن سانترال » تجهیزات جانبی مراکز سانترال » کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178 پاناسونیک

کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178 پاناسونیک

کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178  پاناسونیک با قابلیت ۲۴ پورت که برای سری دستگاه های KX-TDA100D با قابلیت نمایش تماس ( کالر آیدی) توسط کمپانی پاناسونیک طراحی ، تولید و به بازار عرضه گردیده است .

KX-TDA100D

از تفاوت های سانترال KX-TDA100D با سانترال KX-TDA100 را می توان به ۲ درگاه جای کارت بیشتر در سری۱۰۰D(7در گاه کارت) ، داخلی های آنالوگ ۲۴ پورت

(با استفاده از کارت KX-TDA1178 ) با قابلیت کالر آیدی ، نمایشگر شماره (کالر آیدی) بدون اضافه نمودن کارت به روی کارت خطوط شهری و … اشاره نمود .

خطوط داخلی آنالوگ

به خطوطی گفته می شود که قابلیت استفاده از گوشی های  تلفن خانگی ، بی سیم ، فاکس را پشتیبانی می نماید که می توان از هر برندی به روی آن استفاده نمود.

 کارت داخلی انالوگ KX-TDA1178

کمپانی پاناسونیک در سانترال های سری KX-TDA100D جهت بالا بردن ظرفیت از ۱۶ پورت داخلی آنالوگ به ۲۴ پورت ، عدم احتیاج به تعویض کارت جهت نمایش شماره تلفن به روی گوشی های آنالوگ اقدام به تولید کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178 نموده است . کارت داخلی انالوگ KX-TDA1178 مخصوص دستگاه های KX-TDA100D ، KX-TDA100DBP ،KX-TDA100DBA می باشد .

 

کمپانی پاناسونیک جهت کاهش هزینه های مشتریان خود در دستگاه های KX-TDA100DBP و KX-TDA100DBA خود یک کارت خطوط داخلی آنالوگ KX-TDA1178 به صورت پیش فرض قرار داده است .

* کارت داخلی انالوگ KX-TDA1178 در دستگاه های دیگر کمپانی پاناسونیک قابل استفاده نمی باشد .

 

تلفن های قابل استفاده به روی کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178 پاناسونیک

شما می توانید از هرنوع تلفن آنالوگ شامل تلفن رو میزی ، بی سیم و یا دستگاه های فاکس از هر نوع  برند موجود در بازار به روی  داخلی های کارت KX-TDA1178 استفاده نمایید.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGF380 پاناسونیک

نحوه نصب

کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178 پس از قرار گرفتن در درگاه کارت درون دستگاه به وسیله یک کابل رابط آمفونال ( شامل یک جک فلزی ۲۵ پین و کابل) به جعبه تقسیم کابل های داخل ساختمان متصل می گردد .


5 (100%) 5 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن بیسیم دکت چیست؟
تعداد بازدید: 44
 امروزه یکی از پر کاربردترین وسیله های ارتباطی، تلفن است. در محیط های اداری عموما از تلفن های رومیزی جهت ارتباطات استفاده می شود. اما اگر مو...
کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 49
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 55
کارت هایبرید KX-TDA0170 پاناسونیک درواقع متشکل از دو تکنولوژی  آنالوگ و دیجیتال می باشد که با نام هایبرید توسط کمپانی پاناسونیک طراحی و عرضه...
دستگاه سانترال
تلفن سانترال پاناسونیک
محصولات پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی