خانه » مراکز تلفن سانترال » تجهیزات جانبی مراکز سانترال » معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پاناسونیک

معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پاناسونیک

کارت توسعه KX-TE82483 در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک مدل  KX-TES824 جت ارتقا به مورد نیاز است . این مرکز تلفن دارای ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی بصورت پیش فرض می باشد یکی از کارتهای افزایشی برای این مرکز کارت توسعه KX-TE82483  است.

کارت افزایش ارتقا چیست

کارتهای افزایشی بردهای الکترونیکی هستن که جهت ارتقای  ظرفیت خطوط شهری و یا داخلی در سانترال ها بر روی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک قرار می گیرد.

خصوصیات کارتهای ارتقا در مراکز پرظرفیت

در مراکز تلفن پر ظرفیت پاناسونیک این برد ها به گونه ای طراحی شده اند که اگر خطوط شهری و یا داخلی را در یک مجموعه بخواهید افزایش دهید کارت مربوطه را تهیه و بر روی دستگاه قرار می دهید این کارتها برای خطوط شهری و داخلی جداگانه هستند اغلب دارای ۱۶ پورت و در بعضی مواقع به صورت ۲۴کانال عرضه می شوند.

خصوصیات کارتهای ارتقا در مراکز کم ظرفیت

کارتهای ارتقا در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک بصورت ترکیبی از خطوط شهری و داخلی طراحی شده اند بدین ترتب که تنها با گذاشتن یک برد الکترونیکی که در اصطلاح به آن کارت می گویند بصورت همزمان میتوان هم خطوط شهری و هم خطوط داخلی را ارتقا داد.

قابلیت های کارت KX-TE82483

 کارت توسعه KX-TE82483 قابلیت پشتیبانی از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی را دارد و با گذاشتن بر روی مرکز تلفن پاناسونیک مدل KX-TES824 ظرفیت دستگاه را دو برابر کرده و خطوط شهری را به ۶ خط و خطوط داخلی را تا ۱۶ خط ارتقا می دهد.

قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 قابلیت پشتیبانی از نمایش شماره تماس گیرنده را دارد ولی به منظور فعال سازی این قابلیت باید یک عدد کارت

KX-TE82494 را تهیه و بر روی دستگاه نصب کرد . این کارت قابلیت آیدی را برای ۳ خط شهری فعال می کند بدین ترتیب برای هر کارت افزایشی نیز باید یک عدد کارت کالر آیدی تهیه نمود .

تلفن های قابل استفاده

برد الکترونیکی یا همان کارت توسعه KX-TE82483 به دستگاه شما ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی به دستگاه اضافه می کند . بر روی داخلی های افزایشی توسط این کارت هم میتوان تلفن های آنالوگ اعم از بیسیم و یا رومیزی را استفاده نمود و یا و هم از تلفن های هایبرید پاناسونیک که به روزترین آن مدل KX-T7730  ست استفاده نمود.


5 (100%) 6 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن بیسیم دکت چیست؟
تعداد بازدید: 45
 امروزه یکی از پر کاربردترین وسیله های ارتباطی، تلفن است. در محیط های اداری عموما از تلفن های رومیزی جهت ارتباطات استفاده می شود. اما اگر مو...
کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 49
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 55
کارت هایبرید KX-TDA0170 پاناسونیک درواقع متشکل از دو تکنولوژی  آنالوگ و دیجیتال می باشد که با نام هایبرید توسط کمپانی پاناسونیک طراحی و عرضه...
تلفن سانترال پاناسونیک
محصولات پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی