کارت ارتقا سانترال

کارت ارتقا سانترال پاناسونیک

سانترال مرکز تلفنی کوچک مختص به هر مجموعه است که می تواند خطوط شهری را مدیریت کند و بین داخلی ها تقسیم و توزیع کند. این دستگاه امکانات بسیاری زیادی را به کاربران ارائه می دهد که هر مجموعه ای را مجاب به خرید و استفاده از آن می کند.

هر کدام از دستگاه های سانترال دارای یک ظرفیت هستند که تعداد پورت شهری و داخلی قابل ساپورت آن را مشخص می کند. ظرفیت پایه دستگاه ها به صورت دیفالت روی سانترال ساپورت خواهد شد اما به وسیله ی کارت های ارتقای متناسب و سازگار با دستگاه می توان ظرفیت آن را ارتقا داد.

به نوعی می توان گفت دستگاه سانترال نه تنها نیاز های مخابراتی شما را در حال حاضر برطرف می کند بلکه در صورت پیشرفت یا بزرگ شدن مجموعه ی شما و افزایش تعداد خطوط شهری یا داخلی ها هم می تواند نیاز شما را پشتیبانی کند و نیاز به تغییر دستگاه و صرف هزینه های هنگفت نخواهید داشت. با خرید کارت های ارتقای سازگار با مدل سانترال خود می توانید تعداد داخلی یا خطوط شهری و حتی نوع داخلی را افزایش یا تغییر دهید.

کارت ارتقا سانترال

به طور مثال دستگاه KX-TES824 که جزو کم ظرفیت ترین دستگاه های پاناسونیک است، در ظرفیت پایه ی خود می تواند حداکثر ۳ خط شهری را در پورت های ورودی بگیرد و ۸ خط داخلی را در خروجی ارائه دهد. اگر نیاز شما بیش از این است، می توانید با نصب کارت ارتقای مدل KX-TE82483 ظرفیت دستگاه را ارتقا داده و به ۶ خط شهری و ۱۶ خط داخلی برسانید. به غیر از کارت ارتقای اول یک اسلات خالی در این دستگاه برای کارت ارتقای دوم تعبیه شده که می توانید کارت مدل KX-TE82480 را در آن جایگذاری کنید تا ظرفیت دستگاه به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی برسد.

این ظرفیت حداکثر تعداد خطوطی است که این دستگاه می تواند ساپورت کند،اگر این تعداد برای شما کم است باید از بین مدل های پر ظرفیت دنبال دستگاه مناسب خود بگردید.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی