خانه » تلفن بی سیم » پاناسونیک ۳۶۱۱

پاناسونیک ۳۶۱۱

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3611

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3611 یکی از مدل های با کیفیت این برند، ساخت کشور مالزی است که دارای یک گوشی بیسیم است و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد.

این گوشی بیسیم دارای ابعاد  ۳۲ × ۴۸ × ۱۵۵ میلی متر است و وزن آن ۱۲۶ گرم است. از این لحاظ این گوشی بسیار خوش دست است و در هنگام مکالمه با آن به هیچ وجه احساس خستگی نخواهید کرد. ال سی دی این گوشی ۳ لاین است و دارای نور پس زمینه است که خوانایی خوبی حتی در نور کم را فراهم می کند.

دفترچه تلفن این گوشی بیسیم می تواند تا سقف ۵۰ مخاطب را در خود ذخیره کند تا در در مواقع لازم بدون نیاز به شماره گیری بتوانید با مخاطبین پر کاربرد خود ارتباط برقرار کنید. برد این تلفن در محیط های داخلی که موانع در آن وجود دارد، ۵۰ متر است و در محیط های خارجی و باز تا ۳۰۰ متر آنتن دهی دارد.

پاناسونیک 3611

قابلیت Caller ID به شما اجازه می دهد تا قبل از پاسخ دادن به تماس های دریافتی شماره ی تماس گیرنده را مشاهده کنید. دکمه LOCATOR روی پایه می تواند در مواقع گم شدن گوشی بیسیم به شما در پیدا کردن آن کمک کند.

دستگاه این قابلیت را دارد که ساعت وآلارم , نوع و بلندی صدای سیستم را به دلخواه تنظیم نمایید و برای اسامی دفترچه تلفن آهنگ انتخاب نمایید و هنگام شب صدای زنگ تلفن را قطع کنید. حالت سکوت در این تلفن می تواند برای ساعت های استراحت شما تنظیم شود تا در زمان خواب گوشی به حالت سایلنت در آید و آرامش در خانه برقرار باشد

شارژ این تلفن بیسیم ۷ ساعت به طول می انجامد و در حالت آماده به کار می تواند تا ۶ روز شارژ نگه دارد و همچنین در حالت مکالمه بدون وقفه نیز این تلفن می تواند تا ۱۲ ساعت مکالمه را پشتیبانی کند.


5 (100%) 1 رای


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی