خانه » شرکت ایده آل گستر » نمایندگی پاناسونیک در اردبیل

نمایندگی پاناسونیک در اردبیل

نمایندگی پاناسونیک در اردبیل

به منظور راهنمایی هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور ، که اقدام به خرید محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک نموده اند و قصد اخذ خدمات پس از فروش و یا تعمیر محصولات خود را دارند و یا هموطنانی که به تازگی قصد خرید محصولات با دوام و با کیفیت پاناسونیک را از شهر خود دارند ، شرکت ایده آل گستر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات مخابرتی و اداری پاناسونیک در ایران اقدام به شناسایی و معرفی همکاران گرامی در شهرستان های مختلف نموده است در این راستا توجه به موارد زیر الزامی است .

نمایندگی پاناسونیک در اردبیل : شرکت ایمن نگاه ارتباطات از سال ۱۳۸۹ در زمینه نصب و راه اندازي مرکز تلفن سانترال – نصب و راه اندازي شبکه کامپيوتري – نصب و راه اندازي سيستم کنفرانس – نصب و راه اندازي دوربين هاي مدار بسته – کابل کشي مخابراتي ، شبکه ، تلفن ، برق و فروش تجهيزات مخابراتي ، شبکه و کنفرانس همچنین فروش دزدگير اماکن و گيت فروشگاهي با مدیریت آقای سرحدچی مشغول به فعالیت میباشد . این شرکت با آموزش حرفه ای پرسنل خود در مدت کوتاهی توانست جایگاه ویژه ای در بین همکاران این صنف کسب نماید . هموطنان گرامی ساکن در استان اردبیل میتوانند برای تهیه و رفع خرابی های سیستم های مخابراتی پاناسونیک به این مجموعه مراجعه نمایند .

۱- همکاران محترمی که اطلاعات مجموعه و یا تماسشان در لیست نمیباشد و یا به اشتباه درج گردیده است و یا اصلا مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه وبسایتهای شرکت ایده آل گستر نمیباشند طی تماس با شرکتهای ایده آل میتوانند اطلاعات خود را تغییر و یا حذف نمایند.

 

تلفن :۰۹۱۴۷۴۹۹۸۲۷

ساعات کار مجموعه :از ساعت ۹ صبح تا ۲/۳۰ و واز ساعت ۴/۳۰ الی ۷/۳۰

 

 

 

 


این مطلب را ارزیابی کنید


‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی