نمایندگی پاناسونیک در نقده

نمایندگی پاناسونیک در نقده

شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی مجاز محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران و در جهت رفاه حال مشتریان این شرکت، اقدام به معرفی نمایندگی‌‌های پاناسونیک در سراسر کشور نموده است. شهرستان نقده نیز از این قائده مستثنی نبوده و ساکنین این شهر می‌توانند برای برخورداری از محصولات و خدمات پس از فروش پاناسونیک، به نمایندگی‌هایی که در ادامه این مطلب معرفی می‌شوند؛ مراجعه نمایند. با توجه به افزایش روزافزون محصولات تقلبی و بی کیفیتی که با نام پاناسونیک در بازار عرضه می‌شوند، ضروری است برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان احتمالی، کلیه خدمات مورد نظر خود را فقط از نمایندگی‌های مجاز و معتبر این شرکت دریافت نمایید. پیش از هر چیزی توجه به نکات زیر ضروری است:

۱- همکاران محترمی که اطلاعات مجموعه و یا تماسشان در لیست نمیباشد و یا به اشتباه درج گردیده است و یا اصلا مایل به نمایش اطلاعات خود در مجموعه وبسایت‌های شرکت ایده آل گستر نمی‌باشند؛ می‌توانند ضمن تماس با این شرکت، درخواست خود را در زمینه تغییر یا حذف اطلاعات خود مطرح نمایند.

۲- ارایه اطلاعات همکاران در مجموعه وب سایت‌های شرکت ایده آل گستر به صورت رایگان بوده و تنها در جهت تسهیل برخورداری مشتریان پاناسونیک از خدمات این شرکت صورت گرفته است.

۳- عزیزانی که در کلاس‌های آموزشی مجموعه ایده آل گستر شرکت نموده‌اند نیز می‌توانند جهت ارائه اطلاعات کاری خود در شهرستان مورد نظر اقدام نمایند .

۴- همکارانی که مایل یه درج اطلاعات بیشتر و یا تصاویر مجموعه خود می‌باشند؛ می‌توانند ضمن تماس با واحد سایت شرکت ایده آل گستر، اطلاعات خود را تکمیل نمایند .

5 – شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در تمام مناطق جقرافیایی کشور ایران فعالیت داشته و هر کدام از هموطنان که تمایل به اخذ کالا و یا خدمات پس از فروش از خود شرکت ایده آل گستر را دارند می‌توانند با شماره ۰۲۱۸۱۰۱۰ 📞 واحد فروش شرکت تماس حاصل نموده و کالا و یا خدمات خود را دریافت کنند .

6 – شماره تلفن 88940000 📞 در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات فنی شما هموطنان گرامی در زمینه نصب و یا برنامه ریزی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک می‌باشد

هشدارشرکت ایده آل گستر صرفا اطلاعات همکاران را منتشر نموده و هیچ مسئولیتی در قبال کالا یا فعالیتی که ارایه می‌نمایند؛ نخوهد داشت.

“نمایندگی خدمات پس از فروش پاناسونیک در نقده”

نمایندگی‌هایی که در لیست زیر قرار دارند در زمینه خدمات پس از فروش پاناسونیک فعالیت می‌کنند
ردیف نوع فعالیت نام فروشگاه تلفن فاکس آدرس
1 تلفن/فاکس رحمانی 4436225075

4436233333

4436233333 نقده-بازارچه خوداشتنامی
ویدئو پرژکتور پاناسونیک
سانترال پاناسونیک
تلفن بیسیم پاناسونیک
تلفن رومیزی پاناسونیک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code