خانه » پاناسونیک » نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهران

نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهران

نمایندگی پاناسونیک

بی شک کمتر کسی مشاهده می شود که با محصولات پاناسونیک آشنایی نداشته باشد و نام این برند محبوب را نشنیده باشد. پاناسونیک یکی از برندهای محبوبی است که در برخی از حوزه ها همانند وسایل خانگی و ابزارهای دیجیتالی نظیر تلفن، فکس و ویدئو پروژکتور فعالیت دارد.

در این میان افرادی که این برند را انتخاب کرده و از آن خریداری کرده اند، حتما می دانند که محصولات پاناسونیک دارای گارانتی می باشد. گاهی اوقات پیش می آید که برخی از خریدارن به دنبال نمایندگی های پاناسونیک در سطح شهر و یا کشور برای استفاده از گارانتی و خدمات پاناسونیک می باشند.

شرکت ایده آل گستر صدر یکی از نمایندگی های مجاز مرکز پاناسونیک در مرکز تهران می باشد که بیش از ۱۵ سال سابقه کاری مفید در این حوزه را دارد. در این مرکز علاوه بر خدماتی نظیر پشتیبانی و تعمیر دستگاه های دیجیتالی پاناسونیک خدمات گوناگونی نظیر فروش دستگاه های دیجیتالی پاناسونیک را برای شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

نمایندگی پاناسونیک در تهران

در واحد فروش این شرکت محصولاتی نظیر

 • تلفن با سیم
 • تلفن بی سیم
 • تلفن سانترال
 • دستگاه سانترال
 • کارت سانترال
 • ویدئو پروژکتور
 • دوربین مداربسته
 • فکس

 به فروش می رسد که تمامی محصولات برند پاناسونیک می باشند. واحد فروش ما هنگام خرید شما موظف به ارائه تمامی قابلیت های دستگاه مورد نظر می باشند و همچنین به شما لیستی از محصولاتی پیشنهادی را ارائه می دهند که با نیاز های شما مطابقت کامل دارد تا شما را از خرید خود مطمئن سازند.

شما می توانید به دو صورت حضوری و تلفنی از خدمات واحد پشتیبانی استفاده کنید. این واحد می تواند برای شما دستگاه های نام برده را نصب، تعمیر و برنامه ریزی کند. شما می توانید با مراجعه به سایت www.idehal.org از دیگر قابلیت های این مجموعه و راه های ارتباطی با شرکت ایده آل گستر صدر با خبر شوید.


4.3 (85%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

آیا برای هتل های کوچک تا متوسط سانترال KX-NS500 م...
تعداد بازدید: 23
سانترال پاناسونیک KX-NS500 از نوع سانترال های تحت شبکه و جدید کمپانی پاناسونیک می باشد. سانترال KX-NS500 می تواند با سه کابین توسعه KX-NS520...
کاربرد کارت DSP در مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک...
تعداد بازدید: 17
Digital Signal Processor ها (DSP) قطعات سخت افزاری هستند که دارای یک پردازنده برای ارسال و دریافت سیگنال های دیجیتال می باشند سیگنال های دیج...
خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک...
تعداد بازدید: 5
خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک خطوط 8 رقمی شهری آنالوگ: خطوطی آنالوگ هستند که تنها قابلیت امکان یک تماس را دارند و برای م...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی