خانه » شرکت ایده آل گستر » نمایندگی تعمیرات سانترال

نمایندگی تعمیرات سانترال

نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک

دستگاه مرکز تلفن سانترال برای ایجاد یک شبکه تلفنی در یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرد که در آن با به اشتراک گذاشتن تعدادی از خطوط شهری امکان استفاده برای تمام داخلی ها همراه با تنظیم امکانات و محدودیت ها به وجود می آید.

با توجه به ساختار دستگاه سانترال تعدادی خط شهری وارد این دستگاه شده و تعدادی داخلی نیز در خروجی به شرکت ارائه می دهد که البته این تعداد بستگی به ظرفیت دستگاه سانترال دارد. با توجه به تعداد زیاد کارمندان و مشتریان در شرکت های کوچک و بزرگ از این دستگاه استفاده می شود.

دستگاه های سانترال پاناسونیک یکی از بهترین و البته شناخته شده ترین دستگاه های مخابراتی در ایران و جهان می باشد. برند پاناسونیک یکی از شرکت های پیشتاز در تولید مراکز تلفن سانترال و همچنین تلفن های سانترال است.

نمایندگی تعمیرات سانترال

مزیت دستگاه های تولید شرکت پاناسونیک نسبت به سایر تولیدات این حوزه در ابتدا قیمت مقرون به صرفه بودن آن است و مزیت دیگر قابلیت های بی شمار و منحصر به فرد این دستگاه ها است.

شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی در ایران آماده ارائه هر گونه مشاوره در خصوص خرید دستگاه سانترال مناسب برای شماست. خرید دستگاه سانترال از نمایندگی های مجاز فروش امری بسیار مهم است. این شرکت تمامی محصولات خود را با یکسال گارانتی به بازار عرضه می کند.

نمایندگی تعمیرات سانترال در واحد تعمیرات ایده آل گستر وجود دارد که به تعمیرات تخصصی دستگاه سانترال می پردازند. در این مرکز از متخصص ترین افراد با تجربه بالا استفاده می شود که می توانند دستگاه شما را با هر اشکالی تعمیر کنند. ابزارآلات مطابق با فناوری ‌های روز دنیا در این مرکز فراهم شده تا دستگاه سانترال شما با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شود. اگر دستگاه شما در حین تعمیر به تعویض قطعه احتیاج داشته باشد، از قطعات اصل و اورجینال استفاده خواهد شد.


4.5 (90%) 2 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن داخلی بدون سانترال
تعداد بازدید: 20
حتما شما هم با دستگاه سانترال و امکانات آن آشنا هستید. سانترال دستگاهی مخابراتی است که خطوط شهری را در خود جمع کرده و تعدادی خطوط داخلی ارائ...
تلفن بیسیم دکت چیست؟
تعداد بازدید: 17
 امروزه یکی از پر کاربردترین وسیله های ارتباطی، تلفن است. در محیط های اداری عموما از تلفن های رومیزی جهت ارتباطات استفاده می شود. اما اگر مو...
تعمیرات پاناسونیک در تهران
تعداد بازدید: 33
وسایل ارتباطی و امنیتی نقش بالقوه ای جهت برقراری ارتباطات برای رشد روابط، کسب و کار و امنیت منزل و محل کار ما دارد . از این رو استفاده از وس...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی