خانه » دوربین مداربسته » مقایسه سیستم امنیتی دوربین مدار بسته با دزدگیر

مقایسه سیستم امنیتی دوربین مدار بسته با دزدگیر

مقایسه سیستم امنیتی دوربین مدار بسته با دزدگیر

امنیت خانه نگرانی بسیاری از مالکان خانه است و در برخی موارد ، قفل های اضافی روی درها یا پنجره ها آرامش کافی را به وجود نمی آورد. سیستم های هشدار خانگی خدمات امنیتی گسترده ای را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد احساس امنیت بیشتری در خانه داشته باشید. با این حال ، بسته به وضعیت شما ، یک سیستم هشدار نیز می تواند معایب متعددی را ایجاد کند. فهمیدن هر دو نکته مثبت و منفی می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا سیستم زنگ خطر دزدگیر مناسب خانه و خانواده است یا خیر.

دوربین های مدار بسته


دوربین های مدار بسته در هر گوشه از هر ساختمان تجاری نصب می شوند. به عنوان یکی از ساده ترین سیستم های محافظتی و یکی از مقرون به صرفه ترین سیستم های امنیتی ، دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرند.

دوربین های مدار بسته می توانند به ویژه در مورد جرایم از پیش برنامه ریزی شده به عنوان عامل مهمی برای مقابله با مجرمان عمل کنند. این بدان معناست که سارقان با احتمال کمتری منزل را مورد سرقت قرار می دهند بنابراین دوربین مداربسته به حفظ امنیت وسایل منزل و افزایش ایمنی خانواده کمک می کند.

دوربین مدار بسته می تواند در نقاط مختلف کور و اطراف خانه تنظیم شود تا اگر صدایی غیرمعمول می شنوید، بدون نیاز به ترک محل، محیط اطراف ملک خود را بررسی کنید. در اینصورت نه تنها امنیت بیشتری خواهد داشت بلکه استرس کمتری نیز دارید.

اگر ملاقات کننده ای در اواخر شب دارید و مطمئن نیستید که چه کسی باشد ، می توانید بازدید کننده را بدون نیاز به پاسخ دادن به درب شناسایی کنید. این امر به ویژه برای افراد آسیب پذیر مانند سالمندان مفید است.

 • می تواند به شناسایی مجرمان کمک کند

 دوربین مدار بسته فقط یک سیستم پیشگیری نیست ، بلکه می تواند کمک کند تا مجرمان به مجازات برسند. اگر اتفاق بدی رخ دهد، اموال و وسایل منزل و شرکت  آسیب دیده ، سرقت یا خراب شوند، یا اگر جنایت دیگر در مجاورت دوربین ها اتفاق افتد ،  فیلم های دوربین مدار بسته را می توان در اختیار پلیس قرار داد تا در یافتن و شناسایی مقصرین ، به پلیس کمک کند و برخی از آنها را پیدا کند.

 • بنابراین دوربین مداربسته به رعایت عدالت و کمک به امنیت خیابانها کمک می کند.
 • به نگهداری کمی احتیاج دارد

 یکی دیگر از مزایای فوق العاده دوربین مدار بسته نسبت به بسیاری از اقدامات امنیتی دیگر این است که آنها نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند. پس از نصب ، می توانید برای محافظت و نظارت بر خانه و خانواده خود برای سالها از آن استفاده کنید. دوربین های مداربسته  تنها نیاز به تمیز کردن و گاهاً سرویس نیازدارند.

دوربین-های-مدار-بسته

مزایا و معایب نصب دزدگیر 


برخی از مردم معتقدند که دزدگیر به اندازه کافی برای حفظ امنیت مؤثر نیست . با این حال ، دزدگیر به عنوان بخشی از مکانیسم های امنیتی خانه می تواند استفاده شود. آلارم دزدگیر در صورت ورود سارقین به منزل برای آن ها ایجاد رعب و وحشت می کند. از این رو نمی توان از اثر آنها صرفنظر کرد ، دزدگیرها به صاحب خانه آرامش می بخشند ، هنگامی که می دانند خانه های آنها در هر زمان امن است ، حتی اگر آنها در خانه نباشند.

 • حفاظت مداوم

اگر یک سیستم هشدار را در خانه نصب کنید ، از خانه و خانواده بصورت شبانه روزی محافظت می کند. برخی سیستم ها همچنین دارای آلارم آتش هستند که اطمینان بیشتری به آنها می دهد. محافظت مداوم از سیستم هشدار به خصوص هنگامی که شما ممکن است برای مدت طولانی از خانه دور باشید و یا مجبور باشید فرزندانتان را برای یک شب تنها در خانه بگذارید ، بسیار کاربردی است.

 • بازدارنده در برابر جنایتکاران

بیشتر سیستم های هشدار خطر در خانه ، علائمی روی پنجره ارائه می دهند که نشان می دهد خانه، توسط سیستم امنیتی محافظت می شود. در بسیاری از موارد ، وجود این نوع نشانه‌ها به تنهایی ممکن است سارقان و سایر مجرمان را از ورود به منزل منصرف کنند.

 • قطع خط تلفن

اگر سیستم هشدار شما فقط از طریق تلفن به شرکت امنیتی متصل باشد ، می توانید با مشکل روبرو شوید. سارق ممکن است خط تلفن شما را قبل از ورود به خانه شما قطع کند و ارتباط با شرکت غیرممکن می شود. در نتیجه ایده خوبی است که یک رادیو سلولی به سیستم نصب کنید ، که امکان برقراری ارتباط با شرکت امنیتی حتی در صورت قطع خط تلفن نیز فراهم شود.

 • هشدارهای اشتباه

در حالی که یک سیستم دزدگیر در منزل می تواند امنیت و آرامش خاطر را فراهم کند ، این پتانسیل را دارد که نسبتاً آزار دهنده باشد. معمول نیست که آلارمهای اشتباه با سیستم شما اتفاق بیفتد. در برخی موارد ، پلیس یا آتش نشانی ممکن است قبل از این که فرصتی برای توضیح این اشتباه داشته باشید ، به منزل شما اعزام شوند. اگر چندین مرتبه بدون دلیل به خانه شما فراخوانده شوند ، ممکن است بعضی از ادارات پلیس از شما هزینه دریافت کنند.

 • هزینه

ضرر اصلی سیستم زنگ خطر ممکن است هزینه آن باشد. نصب این سیستم پرهزینه است ، شرکت های امنیتی روزانه یا ماهانه برای ارائه خدمات نظارت نیز هزینه دریافت می کنند. این هزینه ها می توانند به سرعت افزایش یابند ، بنابراین ممکن است فشار مالی را در پی داشته باشد.

نحوه ساخت دستگاه نمابر و نحوه ارسال فکس


شاید این مطالب را نیز بپسندید

انواع کابل دوربین مداربسته
تعداد بازدید: 41
سیستم نظارت تصویری مجموعه ای از وسایل الکترونیکی است که قابلیت ضبط تصویر را در خود جای داده و اجازه می دهد تا تصاویر ویدیویی یا سایر اطلاعات...
معرفی دوربین امنیتی پرتابل یا بدون سیم wireless...
تعداد بازدید: 24
دوربین امنتیتی بی سیم یا پرتابل چگونه کار می کنند؟ سیستم های دوربین امنیتی بی سیم شامل یک آنتن و گیرنده وایرلس بی سیم هستند دوربین های ...
فاکتورهای انتخاب بهترین لنزهای دوربین مداربسته...
تعداد بازدید: 60
لنزهای دوربین مدار بسته به منظور استفاده کامل از قابلیت های دوربین ، مطابقت وضوح لنز با سنسور و پردازش تصویر بسیار مهم است. اگر لنزهای ...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی