خانه » پاناسونیک » معرفی و مقایسه ویژگی های اسکنر پاناسونیک KV-N1028X

معرفی و مقایسه ویژگی های اسکنر پاناسونیک KV-N1028X

معرفی و مقایسه ویژگی های اسکنر پاناسونیک KV-N1028X-min

اسکنر پاناسونیک KV-N1028X برای اسکن مقادیر کم و متوسط اسناد در یک دفتر کوچک، متوسط یا بزرگ طراحی شده است. این محصول دارای صفحه لمسی در پنل جلویی برای عملکرد اسکنر بدون رایانه شخصی یا تلفن همراه و همچنین شبکه های بی سیم است.  اگرچه در تبدیل متن اسکن شده به متن قابل ویرایش کمی کند است ، اما تا به امروز بالاترین امتیازات (OCR) را دارد. KV-N1028X یک اسکنر مناسب برای شبکه و جایگزین قوی برای ویرایشگران است.

ابعاد این اسکنر، ۹٫۴ در ۱۱٫۸ در ۱۰٫۷ اینچ و وزن آن ۹ پوند می باشد. KV-N1028X تقریباً همان اندازه و وزن Alaris S2060w را دارد و کمی کوچکتر و سبک تر از Canon imageFormula ScanFront  و Brother ImageCenter ADS- 3600W می باشد. (هر دوی این مدل ها مورد انتخاب ویرایشگران هستند.) هر چهار نوع آنها دارای یک صفحه کنترل لمسی هستند و انواع مختلفی دارند.

در مقایسه با ScanFront 400 که فیدر آن ظرفیت ۶۰ برگه و ۶۰۰۰ اسکن در روز را دارد، فیدر اتوماتیک KV-N1028X (ADF) حداکثر ۷۵ صفحه را نگه می دارد و قادر است ۵۰۰۰ اسکن در روز انجام دهد . از طرف دیگر، فیدر Brother ImageCenter ADS-3600W’s تنها ۵۰ برگه را در خود نگه می دارد (و دارای همان نرخ اسکن در روز پاناسونیک را دارد) . فیدر Alaris S2060w قادر به تحمل ۸۰ برگه است و می تواند تا حدود ۷۰۰۰ اسکن در روز را انجام دهد.

برای اتصال ، اسکنر KV-N1028X، از اینترنت ، Wi-Fi و USB 3.1 ، و همچنین پروتکل محبوب شبکه همتا ، Wi -Fi Direct پشتیبانی می کند.

. ScanFront 400 فقط از طریق اینترنت متصل می شود و گزینه های اتصال به موبایل را به شدت محدود می کند. Brother ADS-3600W  از اینترنت ، USB 3.0 و Wi-Fi و همچنین دو پروتکل محبوب همتا ، Wi-Fi Direct و NFC پشتیبانی می کند که به دستگاه های تلفن همراه شما امکان اتصال مستقیم و  بدون روتر را به اسکنر می دهد.

Alaris S2060w می تواند از طریق USB ، Ethernet ، Wi-Fi و Wi-Fi Direct برای اسکن کردن، اتصال برقرار کند.

علاوه بر این ، KV-N1028X تعداد زیادی کاغذ را نگه می دارد و از اندازه کارت ویزیت تا ابعاد بالاتر را پشتیبانی می کند ، برای این منظور، یک راهنمای اندازه کارت در داخل فیدر وجود دارد. این راهنما به راحتی در مسیر ADF / paper قرار می گیرد و پس از پایان کار به راحتی برداشته می شود. برای اسناد بزرگ ، KV-N1028X ، صفحات  با ابعاد عرض و طول ۸٫۵ اینچ را اسکن می کند.

فید اسکنر پاناسونیک KV-N1028X-

نرم افزار و امنیت اسکنر پاناسونیک KV-N1028X

برای شروع اسکن، صفحه لمسی نمایه از پیش تنظیم شده، حاوی پارامترها و قابلیت انتخاب مقصد نهایی ارسال اسکن مانند Scan to Email یا Scan to Folder و  ۱۰۰ مقصد دیگر است.  این اسکنر دارای چندین پروفایل نصب شده است که می توانید آنها را شخصی سازی کنید ، یا می توانید ده ها مورد دیگر اضافه کنید ، به این صورت که برای گروه ها یا کاربران بطور جداگانه پروفایل هایی ایجاد و ویرایش کنید.

گذشته از درایورهای استاندارد پاناسونیک ، بسته نرم افزاری، درایورهای ISIS و TWAIN را شامل می شود که بین آنها برنامه اسکن مستقیم سیستم های جمع آوری و بایگانی دیجیتال سفارشی، Image Capture Plus، رابط کاربر،  نرم افزار مدیریت اسناد، رابط اسکنر و … وجود دارند.  همچنین می توانید برنامه کاربر پاناسونیک ، که وضعیت اسکنر را نظارت و گزارش می کند را دریافت کنید. جهت تکمیل برنامه ، پاناسونیک برنامه تنظیم دکمه اسکن را نیز شامل می شود.

ابزار Image Capture Plus می گوید کدام برنامه هنگام شروع تصویربرداری با یک اسکن خاص شروع به کار کند. برای مثال ممکن است بخواهید داده های اسکن شده را برای قالب بندی اضافی به اکسل ارسال کنید.

پاناسونیک KV-N1028X ، اسکن های یک طرفه را در ۴۵ صفحه در دقیقه  و ۹۰ تصویر در دقیقه را برای صفحات دو طرفه انجام می دهد.

معرفی فکس پاناسونیک

امتیازات اسکنر پاناسونیک KV-N1028X

  1. دقت عالی OCR.
  2.   صفحه لمسی قابل تنظیم.
  3. نرم افزار جامع.
  4.   قابلیت رقابت در اسکن کردن پرونده های تصویری
  5.   شبکه بی سیم از جمله Wi-Fi Direct.
  6. ضمانت سه ساله

سیپ ترانک (Sip Trunk) و مزایا و معایب آن چیست
‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی