خانه » مراکز تلفن سانترال » معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

سانترال پر ظرفیت

سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امکانات بسیار ، بهترین گزینه برای مراکز بزرگ و متوسط می باشد. تنها ویژگی دستگاه های سانترال پاناسونیک سری TDE و NS که باعث تمایز آن ها می شود این است که سازگاری کامل با محیط IP دارند.

معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

معرفی دستگاه های سانترال های پر ظرفیت

 • شبکه سازی چند مکان برای ارتباطات راحت
 • سادگی درنصب وکم شدن هزینه های مکالمه از طریق ویژگی پروتکل اینترنتی VOIP
 • قابلیت سازگاری با خطوط پی آر آی ISDN /BRI/PRI
 • سازگاری کامل با IP و شبکه سازی SIP در سری TDE و NS
 • راحتی در برقراری ارتباط و برنامه ریزی آسان

معرفی سانترال های پر ظرفیت سری TDA

 • مهاجرت آسان به سیستم کاملاً IPویپ
 • یکپارچه سازی صندوق صوتی
 • یکپارچه سازی سیستم بیسیم
 • ظرفیت سیستم

مهاجرت آسان به سیستم کاملاً IP ویپ

این دستگاه سانترال طوری طراحی شده است که قابلیت اتصال آسان به VOIP را دارد و  صدا و داده های ارتباطی در تمامی شبکه هایی که به صورت مشابه عمل می کنند عملکرد یکسانی داشته باشند. و این قابلیت را در اختیار کاربر می گذارد که در آینده هر تغییراتی که ایجاد می شود با آن سازگار شود.

یکپارچه سازی صندوق صوتی

با استفاده از کارت های  (ESVM) امکان ذخیره پیغام و نظم دادن به پیغام های خروجی فراهم شده است. کاربران می توانند مطمئن شوند که تمامی مشتریان در تماس های ورودی می توانند به راحتی به داخلی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

یکپارچه سازی سیستم بیسیم

خط های موجود بر روی تلفن در هر داخلی می تواند به صورت بیسیم باشد .سیستم بیسیم DECT یک مجتمع اداری را به یک مکان برای استفاده از تلفن های داخلی تبدیل می کند و با توجه به کمک این سیستم می توان زمانی که در اتاق کارحضور ندارید بتوانید بازهم پاسخگوی تماس های ورودی خود باشید.

ظرفیت سیستم

در هرکدام از دستگاه های نام برده قابلیت های متعدد و ظرفیتی تعیین شده است که کار را برای انتخاب کردن راحت می کند.

برای مثال:

KX-TDA100D

ماکزیمم ۱۲۶ کانال با یک PRI30 ا۳۰کانال و شش LCOT16 ا۱۶پورت

KX-TDA200

ماکزیمم ۱۲۸ کانال باهشت LCOT16  ا۱۶پورت

سانترال پرظرفیتKX-TDA200

معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

 KX-TDA200 یکی دیگر از دستگاه های سانترال کمپانی پاناسونیک می باشد این دستگاه مثل دیگر مراکز تلفن سانترال پاناسونیک پس از ورود خود به بازار مخاطبین زیادی را مجذوب کارایی خود کرد.

 این دستگاه مانند دیگر دستگاه هایی سانترال سری TDA از لحاظ کارایی و خدمات و پشتیبانی از سیستم VOIP،SIP،IP EXTENSION و …..   بوده و مشکلی در پشتیبانی از این تکنولوژی های نام برده نیز در این دستگاه وجود ندارد . تفاوت قابل توجه در این دستگاه پر ظرفیت کارت های ورودی است این دستگاه سانترال می تواند ۱۱ کارت را بر روی خود قرار دهد و باعث ظرفیت بیشتر می شود.

 این دستگاه یک باکس خالی است و کاربر امکانات بر روی دستگاه های کم ظرفیت را بر روی این سیستم ندارد. کاربر برای راه اندازی دستگاه و استفاده از آن نیاز به تجهیز کابین دستگاه سانترال به کارت های ورودی خط شهری و خروجی خطوط داخلی را دارید که برای این امر شما میتوانید با ورود به بخش کارتهای مورد نیاز تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نمایید بستن صفر،،محدودیت تماس بر روی داخلی های مورد نظر،پخش تماس های ورودی،راه اندازی اپراتور گویاو….نیز در این دستگاه وجود دارد.


5 (100%) 8 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن داخلی بدون سانترال
تعداد بازدید: 57
حتما شما هم با دستگاه سانترال و امکانات آن آشنا هستید. سانترال دستگاهی مخابراتی است که خطوط شهری را در خود جمع کرده و تعدادی خطوط داخلی ارائ...
تلفن بیسیم دکت چیست؟
تعداد بازدید: 45
 امروزه یکی از پر کاربردترین وسیله های ارتباطی، تلفن است. در محیط های اداری عموما از تلفن های رومیزی جهت ارتباطات استفاده می شود. اما اگر مو...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت چهارم)...
تعداد بازدید: 453
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در سه پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم) و آموزش...
تلفن سانترال پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی