خانه » تلفن بی سیم » معرفی تلفن بیسیم KX-TGC210 پاناسونیک

معرفی تلفن بیسیم KX-TGC210 پاناسونیک

معرفی تلفن بیسیم KX-TGC210 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TGC210

کمپانی پاناسونیک ارائه دهنده بهترین محصولات مخابراتی است. تلفن KX-TGC210 در طراحی و ترکیب رنگ از دو قسمت تشکیل شده است که قسمت بالای آن براق و قسمت پایین آن مات می باشد همچنین صفحه نمایش آن LCD 1.6 اینچ است که همراه با اعداد واضح و درشت خوانایی خوبی را برای تمامی کاربران از کودک تا سالمند فراهم کرده است، همچنین ابعاد پایه ۷۷ × ۹۶ × ۱۰۷ میلی‌متر، ابعاد گوشی ۱۶۴ × ۳۰ × ۴۷ میلی‌متر و وزن ۲۳۰ گرم آن نشان دهنده ظرافت های به کار رفته در آن است و به دلیل سبک بودن در هنگام مکالمه های طولانی کاربر خسته نمی شود.

معرفی تلفن بیسیم KX-TGC210 پاناسونیک

همچنین تلفن فوق دارای نوآوری طراحانی است که بر اساس ارگونومی طراحی شده تا در تمامی مکان ها بتوان آن را نصب کرد.

قابلیت باتری تلفن KX-TGC210

تلفن فوق دارای دو باتریAAA  نیم ‌قلمی از نوع Ni-MH  است که قابل ‌شارژ بوده و برق لازم برای مصرف گوشی بی‌سیم را تأمین می کند و شارژ آن ۱۰ ساعت مکالمه و ۱۴۴ ساعت حالت آماده ‌به ‌کار را پشتیبانی می‌کنند.

تلفن فوق دارای اسپیکر قوی است تا هنگامی که شما نیاز به یادداشت دارید و همچنین اگر جزء افرادی هستید که می‌خواهید علاوه بر رسیدگی به کارهایتان، با دوست و خویشاوندان به مکالمه بپردازید می توانید از آن استفاده کنید.

حالت ECO

تلفن فوق دارای حالت ECO  می باشد که می تواند میزان مصرف شارژ را کاهش البته این حالت تا زمانی است که تلفن بیسیم به پایه نزدیک باشد در صورت دور شدن از پایه برای ارتباط بهتر و قوی تر تولید سیگنال افزایش پیدا می کند.

دفترچه تلفن

کاربرانی که مشغول کارهای زیادی بوده و امکان حفظ شماره تمامی مخاطبین خود را ندارند می توانند از حافظه تلفن فوق استفاده کنند و ۵۰ شماره را ثبت کنند، همچنین قابلیت Caller ID داشته تا شماره  مخاطب را روی صفحه ‌نمایش گوشی بی‌سیم نشان دهد.

قابلیت BLOCK LIST

تلفن فوق د ارای BLOCK LIST بوده تا در صورت وجود مزاحمت و یا تمایل نداشتن به ارتباط با شخصی کاربر بتواند آن را در لیست سیاه قرار دهد تا ۳۰ شماره از مخاطبین را می تواند دراین لیست قرار دهد.

۱۵ زنگ متفاوت برای تلفن KX-TGC210 در نظر گرفته شده است که شامل  ۵ نوع زنگ‌ کلاسیک و ۱۰ ملودی است که در شش حالت بلندی زنگ و یک حالت OFF قابل‌تنظیم ‌اند و می توان برای هر مخاطب ملودی خاصی در نظر گرفت.

معرفی تلفن بیسیم KX-TGC210 پاناسونیک

دکمه Locator

تلفن فوق دارای دکمه Locator بر روی پایه است که در هنگام گم شدن گوشی بیسیم با فشردن دکمه فوق گوشی پیدا شود.

تلفن فوق قابلیت حالت شب داشته تا در مواقع استراحت و یا حین انجام کارها گوشی را در حالت بیصدا قرار داده تا به صدا در نیاید.

نقاط قوت

 • امکان مسدود کردن شماره
 • مجهز به اسپیکر
 • مجهز به حالت اکو

نقاط ضعف

 • فاقد نور پس‌زمینه‌ی صفحه‌کلید

 


5 (100%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 51
تلفن بی سیم KX-TG2511 تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد 32 × 159 × 48 میلی‌متر و وزن 130 گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد. تلفن KX-TG2511  ش...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 26
تلفن بی سیم KX-PRS120 تلفن KX-PRS120 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک است که دارای ابعاد پایه تقریباً 78 x‏ 52 x‏ 80 میلی‌متر و ابع...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6671 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 66
تلفن بیسیم KX-TG6671 تلفن بیسیم KX-TG6671  نام یکی دیگر از محصولات پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد. این تلفن دارای قابلیت های متعدد می باش...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی