خانه » تلفن بی سیم » مشخصات تلفن پاناسونیک d310

مشخصات تلفن پاناسونیک d310

کمپانی بزرگ پاناسونیک در عرصه محصولات مخابراتی و ارتباطی تلفن های متنوعی را با قابلیت و طراحی زیبا ارائه کرده است که یکی از آن ها تلفن پاناسونیک d310 می باشد.

تلفن پاناسونیک d310 دارای قابلیت های متعددی از جمله لیست سیاه، حالت DND، روم مانیتورینگ، استفاده در زمان قطعی برق، آلارم ساعت می باشد.

قابلیت های تلفن پاناسونیک d310

تکنولوژی DECT 6.0

این تکنولوژی امکان افزایش تا ۶ گوشی بی سیم دیگر را بر روی پایه فراهم می کند همچنین باعث افزایش در کمیت برد و حفظ امنیت در تماس های ورودی می شود.

لیست سیاه

اگر شما از سوی شماره ای دچار مزاحمت می شوید و یا اینکه تمایل به برقراری ارتباط با شماره خاصی را ندارید می توانید بر روی این تلفن آن ها را مسدود کنید تا دیگر قادر به تماس با خط شما نباشند.

 تلفن پاناسونیک d310

میزان شارژدهی

این تلفن در صورت شارژ شدن کامل امکان استفاده تا ۱۶ ساعت مکالمه را به کاربر می دهد همچنین شارژ دهی آماده‌ به‌ کار در این تلفن در میزان تقریبی ۲۰۰ ساعت است.

DND

با وجود این قابلیت در صورت استفاده ازاین تلفن در شرکت می توانید جلسات خود را بدون کوچکترین اختلالی انجام دهید. با فعال کردن این حالت بر روی تلفن در یک محدوده زمانی خاص هیچ مخاطبی قادر به تماس با شما نخواهد بود مگر اینکه شما شماره هایی را که منتظر تماس آن هستید را در لیست قرار دهید تا بتوانند با شما تماس بگیرند.

تکنولوژی ECO

با فعال کردن این حالت بر روی تلفن پاناسونیک d310 و نزدیک کردن گوشی به پایه میزان استفاده از برق و باتری در هنگام مکالمات کاهش می یابد و این تکنولوژی از تولید سیگنال های مضر جلوگیری می کند.

روم مانیتورینگ

روم مانیتورینگ یا بیبی مانیتورینگ می تواند شما را از وضعیت اتاقی که گوشی تلفن در آن قرار دارد مطلع سازد با انجام تنظیمات بر روی تلفن و قرار دادن گوشی بیسیم در اتاق کودک در صورت کوچک ترین صدایی از جانب کوک هشداری از تلفن بی سیم بر روی پایه ارسال خواهد شد.

آلارم ساعت

این تلفن دارای آلارم پیشرفته است تا با برنامه ریزی بر روی آن از برنامه روزانه خود مطلع شوید.

دفترچه تلفن

دفترچه تلفن موجود بر روی این تلفن قابلیت ذخیره ۱۲۰ شماره از مخاطبین را به شما می دهد تا دسترسی سریع برای شماره گیری داشته باشید.

بلندگو

تلفن پاناسونیک d310 دارای اسپیکر با کیفیت می باشد تا اگر شما مشغول کارهای روزمره خود هستید بدون نیاز به دست از روی اسپیکر موجود بر روی تلفن مکالمات خود را ادامه دهد.

مشخصات تلفن پاناسونیک d310

استفاده در زمان قطعی برق

تلفن فوق در زمان قطعی برق هم امکان برقراری مکالمات را به کاربر می دهد. با قراردادن گوشی بی سیم بر روی پایه امکان مکالمات از طریق اسپیکر موجود بر روی پایه فراهم می شود.

پورت هدست

با وجود طراحی پورت برای اتصال هدست به تلفن پاناسونیک d310 شما می توانید برای برقراری مکالمات بدون نیاز به دست از هدست های برند های مختلف بر روی این تلفن استفاده کنید.

قابلیت ها به اختصار بر روی تلفن پاناسونیک d310:

 • تکنولوژی ECO MODE
 • دارای ۹ کلید شماره گیری سریع
 • مسدود کردن تماس های ورودی
 • حالت Night

خرید و سفارش تلفن پاناسونیک d310


شاید این مطالب را نیز بپسندید

تعمیر صفحه کلید تلفن بیسیم
تعداد بازدید: 30
تلفن بیسیم یکی از دستگاه هایی است که امروزه می توان در اکثر منازل آن را مشاهده کرد. با توجه به اینکه تلفن وسیله ای است که به صورت روزمره از ...
تلفن ساده پاناسونیک
تعداد بازدید: 20
تلفن، یکی از ابزار های مهم برای ارتباط است و سالیان زیادی است که توسط کاربران زیادی در سراسر دنیا استفاده می شود. کار اصلی تلفن انتقال صدا ر...
بهترین تلفن بیسیم ۲۰۱۹
تعداد بازدید: 122
اگر به دنبال خرید بهترین تلفن بیسیم 2019 هستید با بلاگ ایده آل همراه باشید تا چند مدل از بهترین تلفن های برند پاناسونیک را معرفی کنیم: تلفن...
دوربین مدار بسته پاناسونیک
تلفن سانترال پاناسونیک
ویدیو پرژکتور پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی