مرکز تلفن پاناسونیک

مرکز تلفن یا سانترال پاناسونیک

شاید نام دستگاه سانترال به گوش شما هم رسیده باشد، مرکز تلفن یا سانترال به دستگاهی اطلاق می شود که خطوط تلفن را بین کارکنان تقسیم می کند و به مدیریت بهتر ارتباطات مخابراتی کمک می کند. سانترال می تواند طبق نیاز شما برنامه ریزی شود تا بهترین بهره وری را از آن داشته باشید.

با نصب دستگاه سانترال می توانید امکانات بسیاری زیادی را بر روی خطوط تلفن خود داشته باشید، به همین دلیل تمامی مجموعه های کوچک و بزرگ در دنیا اقدام به نصب این سیستم مخابراتی می کنند.

سانترال می تواند فرد تماس گیرنده را به راحتی و بدون نیاز به نیروی انسانی به سمت داخلی و فرد مورد نظر او هدایت کند. این امکان تجربه ی ارتباط سریع و آسانی را برای مشتری فراهم می کند که می تواند موجب تماس دوباره و جذب مشتری بیشتر شود. علاوه بر این، سانترال می تواند ارتباط داخلی رایگان برای پرسنل ایجاد کند تا از هرج و مرج در شرکت جلوگیری شود.

مرکز تلفن پاناسونیک

با استفاده از دستگاه سانترال احتیاجی به اختصاص یک خط تلفن شهری به فکس ندارید. شما می توانید با برنامه ریزی اولیه این دستگاه، یک داخلی را به فکس پاناسونیک اختصاص دهید تا به راحتی بتوانید فکس های خود را ارسال و دریافت کنید.

پاناسونیک یکی از معروفترین شرکت های تولیدکننده سانترال است که به روزترین ترین دستگاه ها را به وسیله ی تجهیزات فوق پیشرفته ی خود طراحی و تولید کرده و توانسته فروش بسیار بالایی در سطح جهان کسب کند.

انتخاب دستگاه سانترال، در درجه ی اول به تعداد خطوط شهری و تعداد پرسنل وابسته به تلفن بستگی دارد. زیر ساخت های شبکه و مخابرات مجموعه، از دیگر موارد وابسته به انتخاب سانترال است.

 این دستگاه کارکردی آسان دارد ولی برنامه ریزی، نصب و راه اندازی آن باید توسط تکنسین متخصص شبکه یا الکترونیک انجام گیرد که تجربه ی کافی برای نصب این دستگاه را داشته باشد.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی