قیمت کارت e1 پاناسونیک

قیمت کارت e1 پاناسونیک

قیمت خط e1 pri

زمانی که صحبت از خط شهری می شود، چیزی که در ذهن همه ما متبادر می شود، خطوط ساده ۸ رقمی است که سال ها است از مخابرات خریداری می شود و برای منازل و ادارات و سازمان ها و ارگان ها از آن استفاده می شود این خط ها بدین گونه است که زمانی که اشغال می شوند، شخص دیگری نمی تواند از آن استفاده کند.

زمانی که از خطوط شهری ۸ رقمی برای شرکت های مختلف استفاده می شود، اگر در یک مجموعه چندیدن خط وجود داشته باشد و خطی اشغال باشد تماس گیرنده باید شماره ی دیگری را شماره گیری کند. البته یک قابلیت با عنوان روتاری یا پی در پی از طرف مخابرات برای برطرف کردن این مشکل در اختیار کاربران قرار گرفت بدین صورت که اگر یک خط اشغال بود و تماس گیرنده همان خط را شماره گیری می کرد خط بصورت اتوماتیک به خط دیگری در همان مجموعه انتقال پیدا می کرد و البته خط اول در حالت اشغال می ماند.

مخابرات برای سهولت در شماره گیری و برطرف کردن مشکلات موجود ، خطوط ۴ الی ۵ رقمی را عرضه کرد که علاوه بر رند بودن شماره و ماندن آن در حافظه که به تسریع در شماره گرفتن کمک می کرد. هر سرخط ۵ رقمی شامل ۳۰ خط مجزا است که این امکان را فراهم می آورد که همزمان ۳۰ نفر با یک سرخط ۴ یا ۵ رقمی تماس حاصل فرمایند.

قیمت کارت e1 پاناسونیک

حال این سوال مطرح می شود که برای استفاده از این خطوط چه امکاناتی مورد نیاز است در این زمان ما می توانیم تنها با استفاده از یک کارت e1 یا pri  روی مراکز سانترال پر ظرفیت پاناسونیک این خطوط را به راحتی استفاده نمود.

در دستگاه های سانترال پاناسونیک مراکز TDA100-200-600  و سری TDE100-200-600و همچنین سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500 از کارت pri  با پارت نامبر  KX-TDA0290و KX-NS500 قابل پشتیبانی است.

انواع خطوط pri

خطوط ۵ رقمی یا ۴ رقمی یک طرفه: به خطوطی گفته می شود که تنها از طرف مشتریان قابل شماره گیری بوده و از درون سازمان نمی توان از آن استفاده نمود.

خطوط ۵رقمی یا ۴رقمی دو طرفه:به خطوطی گفته می شود که نه تنها مشتریان میتوانند آن را شماره گیری کنند بلکه از درون سازمان نیز می توان از آن استفاده نمود.

خطوط ۵ رقمی ۵-۸:در این حالت مخابرات ۵ شماره اصلی را در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید با توجه به نیاز خود و شماره داخلی های مجموعه ۳ رقم به دلخواه به آن اضافه نمایید .

 برای تهیه خط e1  باید به مخابرات منطقه مراجعه نمود و با ثبت نام فرآیند خرید را تکمیل نمود سپس مخابرات با توجه به قیمت روز هزینه ای را در ابتدا و هزینه ای را بصورت سالیانه از مشترک دریافت خواهد نمود.

قیمت کارت KX-NS5290 در بازار امارت متحده عربی حدود۵۰۰  درهم می باشد که با احتساب قیمت ۲۲۵۰ تومان در زمان نگارش این مطلب چیزی حدود  ۱۱۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

همچنین قیمت کارت pri  با پارت نامبر KX-TDA0290  در بازار امارت متحده عربی حدود۷۰۰ درهم می باشد که با احتساب قیمت۲۲۵۰ تومان در زمان نگارش این مطلب حدود ۱۵۷۵۰۰۰ تومان می باشد.

البته مخابرات اخیرا این خط را در بستر شبکه و با عنوان sip trunk  عرضه میکند که در گذشته در مقاله ای با عنوان سیپ ترانک به آن اشاره کردیم.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی