قیمت کارت دیزا پاناسونیک

 کارت دیزا پاناسونیک

کارت دیزا و یا همان اپراتور پاسخگو بر روی سیستم های پرظرفیت پاناسونیک سری TDE-TDA قابل نصب می باشد. این کارت به تنهایی بر روی مراکز سانترال تلفن پاناسونیک قابل نصب نمی باشد ، به همین منظور کارت KX-TDA0190 که کارت آپشنال نامیده می شود روی یک اسلات دستگاه نصب شده  و سپس کارت دیزا بر روی آن قرار میگیرد. کارت آپشنال (Optional) دارای قابلیت هایی نظیر : نصب دیزا و کارت درب بازکن و صندوق صوتی بر روی کارت می باشد .

هر کارت آپشنال، قابلیت نصب ۲ کارت دیزا بر روی خود دارد. این کارت دارای ۴ کانال دیزا هم زمان می باشد و با توجه به ترافیک تماس می توان آن را تا ۸ تماس همزمان ارتقاء داد.

لازم به ذکر است که این کارت ظرفیت ضبط حداکثری ۶۴ پیغام ۸ دقیقه ای را دارد که می توانید توسط آن شرکت خود را معرفی کنید و برای بخش های مختلف داخلی های خاصی را در نظر بگیرید.

قیمت کارت دیزا پاناسونیک

استفاده از این کارت تا حد زیادی از حجم کار اپراتور می کاهد و بدون تماس با اپراتور می توان به بخش مورد نظر هدایت شد.

قیمت این کارت در بازار متحده عربی، ۶۰۰ درهم می باشد. برای تهیه این کارت شما می توانید به نمایندگی های مجاز پاناسونیک مراجعه کنید. شرکت ایده آل گستر یکی از نمایندگی های مجاز پاناسونیک می باشد که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت و ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. خرید هر محصولی از نمایندگی معتبر برند سازنده، دارای مزایایی نیز می باشد:

۱: شما مطمئن خواهید بود که جنس خریداری شده در نمایندگی، سالم و اصل می باشد.

۲: عدم وجود واسطه در روند خرید باعث می شود که قیمت محصول ثابت بماند و افزایشی پیدا نکند.

شرکت ایده آل گستر، واقع در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه ماگنولیا پلاک ۱۱ واحد۳ می باشد. شماره تماس ۰۲۱۸۱۰۱۰ نیز می باشد.


5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی