خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » قیمت سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶

قیمت سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶

قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶

همانگونه که اطلاع دارید، سانترال دستگاهی است که تعدادی خطوط شهری را به تعدادی خطوط داخلی تقسیم بندی می کند و دارای قابلیت های بسیاری می باشد که روند ارتباط کاربر با مجموعه را آسان تر می کند. لازم به ذکر است که دستگاه سانترال دارای انواع و مدل های مختلفی است. انتخاب از میان دستگاه های سانترال بستگی به  عوامل مختلفی از جمله تعداد خطوط شهری و داخلی مورد نیاز شما در مجموعه دارد.

سانترال ۶ به ۱۶ به واسطه قیمت پایین و مقاومت بالا یکی از محبوب ترین محصولات پاناسونیک و به عبارتی یکی از پرفروش ترین  سیستم تلفنی در ایران است. این دستگاه بیشتر مناسب شرکت هایی است که تعداد خطوط داخلی و شهری آن ها محدود می باشد.

باکس سانترال ۶ به ۱۶ دارای ۶ خط ورودی (شهری) و ۱۶ خط داخلی می باشد که در صورت نیاز شما، قابل ارتقاء به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را دارد. یکی از قابلیت هایی که این دستگاه سانترال دارد، شرایط استفاده از کارت کالر آیدی می باشد. البته لازم به ذکر است که برای هر ۳ خط شهری نیاز به یک کارت کالر آیدی دارید، به عبارتی اگر شما ۶ خط شهری دارید می بایست ۲ کارت کالر آیدی بر روی این دستگاه تعبیه کنید. کارت ID این دستگاه مدل  KX-TE-82494 می باشد.

قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

یکی از قابلیت هایی که این دستگاه سانترال برای شما به ارمغان می آورد، دارا بودن یک کانال اپراتور خودکار (دیزا ) می باشد که در صورت تمایل، شما می توانید یک کارت دیزای یک کاناله دیگر بر روی این دستگاه قرار دهید. مدل کارت دیزای دستگاه سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶مدل  KX-TE-82491 می باشد.

همانطور که در بالا اشاره شد، در صورت نیاز شما می توانید سانترال ۶ به ۱۶ را به سانترال ۸ به ۲۴ ارتقاء دهید. شما برای ارتقاء می بایست از کارت KX-TE-82480 که کارت ارتقاء ۲ به ۸ می باشد، استفاده کنید.

تمامی دستگاه های سانترال با برق کار می کند لذا در صورت نبود برق، دستگاه سانترال شما از کار خواهد افتاد، بنابراین بهتر است برای از کار نیفتادن  دستگاه سانترال در زمان قطعی برق، شما از یک باطری بک آپ استفاده کنید.

یکی دیگر از قابلیت هایی که دستگاه سانترال ۶ به ۱۶ دارد، قابلیت نصب کارت Door Phone می باشد که شما با استفاده از کارت KX-T30865 می توانید با گرفتن یک  کد از روی تلفن، درب مجموعه خود را باز کنید.

این دستگاه سانترال دارای ورودی موزیک پشت خط می باشد که در صورتی که تمایل داشته باشیم آهنگ پشت خط را عوض کنیم، می توان یک باکس موزیک تهیه کرد و به این دستگاه اضافه کنیم.

برای برنامه ریزی سانترال ۶ به ۱۶ شما می بایست ار تلفن KX-T7730 که یک تلفن اپراتور و در واقع گوشی اصلی این مرکز می باشد، استفاده کرد. قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶ در بازار متحده عربی ۸۰۰ درهم می باشد.


5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی