قیمت دستگاه سانترال

قیمت دستگاه سانترال

 دستگاه سانترال پاناسونیک

همانطور که می دانید سانترال، دستگاهی است که تعدادی خطوط ورودی (خطوط شهری) را به تعدادی خطوط داخلی تقسیم بندی می کنند و روند کاری را در یک شرکت تسهیل می کند.

وجود یک دستگاه سانترال باعث می شود که کاربران برای ارتباط برقرار کردن با شخص خاص در یک مجموعه  بتوانند به راحتی با داخلی مورد نظر خود تماس بگیرد. دستگاه سانترال می تواند بستر ارتباطی شرکت شما را بسیار قدرتمند تر و نیرومندتر از قبل کند. سانترال انواع و ظرفیت های متفاوتی دارد و انتخاب از میان این تنوع بسته به گستردگی شرکت شما و میزان خطوط شهری مورد نیاز می باشد.

قیمت دستگاه سانترال

شرکتی را در نظر بگیرید که از وجود دستگاه سانترال پاناسونیک در مجموعه خود بی بهره است. در این هنگام اگر خریداری بخواهد به صورت تلفنی با واحد فروش ارتباط برقرار کند، می بایست مستقیما شماره واحد فروش را در اختیار داشته باشد. اگر خریدار این شماره را نداشته باشد و به اشتباه با واحد دیگری ارتباط برقرار کند یا می بایست تلفن را قطع کرده و مجدد تماس بگیرد و یا واحد فروش به پیش تلفن واحدی که با آن تماس گرفته شده، برود.

در مقابل اگر شرکت دارای دستگاه سانترال پاناسونیک باشد، خریدار هنگام تماس با شماره اصلی شرکت، اپراتور گویا او را به داخلی مورد نظر راهنمایی می کند. اگر هم خریدار باز به اشتباه داخلی دیگری را شماره گیری کند، واحدی که شماره آن را به اشتباه گرفته اند، می تواند به راحتی تماس خریدار را به واحد مربوط انتقال دهد.

مزایای استفاده از دستگاه سانترال بسیار گسترده می باشد. شرکت هایی در زمینه خرید و فروش دستگاه سانترال در حال انجام خدمت رسانی می باشند. اما حس اعتماد به جنس خریداری شده تنها زمانی ایجاد می شود که شما از یک شرکت معتبر و به نامی خریداری کنید.

معمولا برندهای برتر بهترین اجناس را در هر زمینه ای تولید می کنند. پاناسونیک یکی از برندهایی است که تقریبا همگی یا نام آن ها شنیده اند و یا از محصولات آن استفاده کرده اند. نمایندگی های معتبری از این برند در سراسر ایران وجود دارد که در حوزه خاصی از فعالیت های پاناسونیک در حال فعالیت می باشند.

شرکت ایده آل گستر؛ مسئولیت نمایندگی پاناسونیک در تهران را در زمینه خطوط و بستر ارتباطی را، بیش از ۱۵ سال است که به عهده گرفته است. این شرکت در واحدها و گروه های مختلفی در حال ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. واحدهای این شرکت که در حال فعالیت می باشند. عبارتند از:

۱» واحد فنی و تعمیرات

۲» واحد فروش

۳» واحد مشاوره و پشتیبانی

۴» واحد آموزش

۵» واحد آی تی

شما می توانید هم به صورت حضوزی و هم یه صورت غیر حضوری از خدمات این شرکت بهره ببرید.


5 (100%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی