خانه » پاناسونیک » قیمت تلفن رومیزی

قیمت تلفن رومیزی

قیمت تلفن رومیزی

قیمت تلفن رومیزی را می‌توان براساس میزان کارایی‌ها و امکان اتصال به دستگاه سانترال به دو دسته تلفن‌های خانگی و اداری تقسیم‌بندی کرد. این تلفن‌ها از نظر قیمت رنجی بین ۱۵۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان دارند. قیمت ۱۵۰ هزار تومان مربوط به مدل KX-TS500MX و حداکثر قیمت تلفن رومیزی (۳ میلیون تومان) مربوط به مدل KX-TS3282BX است.

برخی قابلیت ها در تمام تلفن ها مشترک است؛ مثلا همه تلفن‌های رومیزی از ارزان‌ترین تلفن تا گران‌ترین آنها دارای دفترچه تلفن، قابلیت تنظیم ملودی زنگ و میزان بلندی صدای مکالمات هستند. به‌علاوه میزان ظرفیت دفترچه تلفن تأثیری در میزان قیمت آن نخواهد داشت.

علت تفاوت قیمت تلفن رومیزی

قابلیت اتصال به دستگاه سانترال

تفاوت میان تلفن‌های رومیزی خانگی و اداری در قابلیت آن‌ها در اتصال به دستگاه سانترال است. به کمک این دستگاه، تلفن می‌تواند به چند خط شهری متصل شده و هم‌چنین برای هر خط چند خط داخلی تعریف کرد. برای مثلا مدل ۳ میلیونی KX-TS500MX که پیشتر در مورد آن صحبت کردیم، به کمک اتصال به دستگاه سانترال قابلیت اتصال به دو خط شهری را پیدا می‌کند.

در این میان برخی تلفن‌ها قابل اتصال به دستگاه سانترال نیستند و در نتیجه فقط مصرف خانگی دارند. البته برخی شرکتهای بسیار کوچک که نیازی به خط داخلی ندارند نیز می‌توانند از این دستگاه ها خریداری نمایند. قیمت تلفن رومیزی که قابل اتصال به سانترال نباشد نسبت به قیمت سایر تلفن‌های رومیزی پایین‌تر است.

کلیدهای DSS

قیمت تلفن رومیزی

نوع LCD

برخی تلفن های رومیزی دارای ال سی دی دو سطری و برخی دیگر سه سطری به بالا هستند؛ برای مثال تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS880 دارای صفحه نمایشگر دو سطری و تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-T7705X دارای نمایشگر دو سطری است.

دکمه

اگر به دو مدل زیر توجه کنید تفاوت بین صفحه کلید کاملا مشهود است که می تواند یکی از عوامل تفاوت قیمت بین این دو مدل باشد.

قیمت تلفن رومیزی

قیمت تلفن رومیزی

سایر قابلیت ها

قابلیت message

این قابلیت همانند پیامک بر روی تلفن همراه عمل می کند. فعلا این قابلیت از سوی کشور ایران ساپورت نمی شود.

DND

DND حروف اختصاری برای عبارت «مزاحم نشوید» است. کاربران با فشردن این دکمه بر روی تلفن های رومیزی خود می توانند به صورت موقت از تماس های ورودی جلوگیری کنند.

AUTO ANS

با فعال کردن این دکمه بر روی تلفن تماس ها به صورت خود به خود برقرار می گردد و کاربر می تواند بدون اتلاف وقت جهت فشردن دکمه یا برداشتن گوشی به تماس ها پاسخ دهد.

SP-PHONE

با فشردن دکمه SP-PHONE تلفن بر روی بلندگو رفته و صدای فرد پشت خط در اتاق پخش می شود. برخی از تلفن های رومیزی دارای بلندگوی دوبلکس هستند که صداها را در مکالمات بین کاربر و مخاطب با کیفیت بیشتری منتقل می کند.

 


شاید این مطالب را نیز بپسندید

آموزش تعمیر تلفن سوخته با برق...
تعداد بازدید: 43
مشکل برق خوردگی تلفن از جمله مشکلات رایج در تلفن ها است. عموما پریز های برق و تلفن در کنار هم تعبیه می شوند. همین امر باعث می شود درهنگام زد...
خرید تلفن رومیزی
تعداد بازدید: 62
تلفن یکی از مهمترین دستگاه هایی است که می توان آن را در هر خانه و دفتر کاری مشاهده کرد. در دنیای امروز خطوط تلفن در سراسر دنیا کشیده شده است...
راهنمای خرید تلفن بیسیم
تعداد بازدید: 70
یکی از راه های خرید تلفن بیسیم داشتن اطلاعات کامل درباره شرکت سازنده، قابلیت‌های تلفن و قیمت آن است. اگر بخواهیم یکی از شرکت های پرفروش در ز...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک
تلفن سانترال پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی