خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » قیمت باکس سانترال پاناسونیک

قیمت باکس سانترال پاناسونیک

قیمت سانترال پاناسونیک

سانترال دستگاه مرکز تلفنی است که خطوط شهری را به خطوط داخلی بیشتری تقسیم می کند و به نوعی خطوط را بین سیستم داخلی تلفن تقسیم می کند.

اگر شما صاحب یک شرکت با ۵۰ نفر پرسنل باشید می دانید که تهیه ۵۰ خط شهری برای دسترسی کارکنان به تلفن نه کار معقولی است نه صرفه اقتصادی دارد و نه می توان آن ها را مدیریت کرد. علاوه بر این محدودیت هایی از سمت مخابرات وجود دارد که این اجازه را نمی دهد.

در این گونه موارد دستگاه مرکز تلفن سانترال می تواند به شما کمک کند تا به راحتی هر تعداد خطوط شهری که دارید وارد کنید و در خروجی تلفن های داخلی بگیرید. تعداد خطوط شهری و داخلی که می توانید از دستگاه بگیرید به ظرفیت آن بستگی دارد.

دستگاه های سانترال مختلف و متنوعی با ظرفیت های متفاوت طراحی و تولید شده است که هر کدام می تواند برای مجموعه ای مناسب باشد. دستگاه های کم ظرفیت سانترال مناسب برای مجموعه های کوچک تا متوسط است. این دستگاه ها قیمتی ارزان دارند و می توانند امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار دهند.

قیمت باکس سانترال پاناسونیک

 • اپراتور گویا
 • امکان کالر آی دی
 • تعیین محدودیت برای داخلی ها
 • مدیریت خطوط توسط تلفن های اپراتوری
 • امکان بهره گیری از قابلیت ضبط مکالمه
 • تعیین زمان های خاص برای شرکت در تلفن مانند نهار و نماز

دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک مناسب برای مجموعه های بزرگ است. این دستگاه ها با وجود اینکه قیمتی بالاتر دارند اما می توانند مدیریت خطوط بزرگترین شرکت ها را انجام دهند. برخی از دستگاه های سانترال مانند سانترال های سری TDE و NS برند پاناسونیک تحت شبکه هستند و از قابلیت های IP برخوردارند.از جمله مهمترین ویژگی های دستگاه های تحت شبکه مخصوص به شرکت های چند شعبه ای است که می توانند دستگاه های شعبات مختلف خود را با هم لینک کنند تا تمام تماس هایشان بین شعبات مختلف تماس داخلی محسوب شود. البته دستگاه سانترال علاوه بر ظرفیت پایه ی خود می تواند به وسیله ی کارت های ارتقا ظرفیتش افزایش یابد.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی