قیمت سانترال پاناسونیک

قیمت سانترال پاناسونیک

سانترال دستگاه مرکز تلفنی است که خطوط شهری را به خطوط داخلی بیشتری تقسیم می کند و به نوعی خطوط را بین سیستم داخلی تلفن تقسیم می کند.

اگر شما صاحب یک شرکت با 50 نفر پرسنل هستید، می دانید که تهیه 50 خط شهری برای دسترسی کارکنان به تلفن نه کار معقولی است نه صرفه اقتصادی دارد و نه می توان آن‌ها را مدیریت کرد. علاوه بر این محدودیت‌هایی از سمت مخابرات وجود دارد که این اجازه را نمی دهد.

خرید سانترال پاناسونیک

در این گونه موارد دستگاه مرکز تلفن سانترال می تواند به شما کمک کند تا به راحتی هر تعداد خطوط شهری که دارید وارد کنید و در خروجی تلفن های داخلی بگیرید. تعداد خطوط شهری و داخلی که می توانید از دستگاه بگیرید به ظرفیت آن بستگی دارد.

دستگاه های سانترال مختلف و متنوعی با ظرفیت های متفاوت طراحی و تولید شده است که هر کدام می تواند برای مجموعه ای مناسب باشد. دستگاه های کم ظرفیت سانترال مناسب برای مجموعه های کوچک تا متوسط است. این دستگاه ها قیمتی ارزان دارند و می توانند امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار دهند.

قیمت باکس سانترال پاناسونیک

  • اپراتور گویا
  • امکان کالر آی دی
  • تعیین محدودیت برای داخلی ها
  • مدیریت خطوط توسط تلفن های اپراتوری
  • امکان بهره گیری از قابلیت ضبط مکالمه
  • تعیین زمان های خاص برای شرکت در تلفن مانند نهار و نماز

دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک مناسب برای مجموعه های بزرگ است. این دستگاه‌ها با وجود اینکه قیمتی بالاتر دارند اما می‌توانند مدیریت خطوط بزرگترین شرکت‌ها را انجام دهند. هرچقدر این مراکز تلفن ظرفیت بیشتری را بتوانند پوشش دهند قیمت آن‌ها نیز به مراتب بالاتر خواهد رفت. به طور مثال قیمت سانترال پاناسونیک tda100 نسبت به قیمت tde600 تا حد زیادی پایین‌تر است. برخی از دستگاه‌های سانترال مانند سانترال‌های سری TDE و NS برند پاناسونیک تحت شبکه هستند و از قابلیت‌های IP برخوردارند. از جمله مهمترین ویژگی‌های دستگاه‌های تحت شبکه مخصوص به شرکت‌های چند شعبه ای است که می‌توانند دستگاه‌های شعبات مختلف خود را با هم لینک کنند تا تمام تماس هایشان بین شعبات مختلف تماس داخلی محسوب شود. البته دستگاه سانترال علاوه بر ظرفیت پایه ی خود می تواند به وسیله ی کارت های ارتقا ظرفیتش نیز افزایش یابد.

5 | (2)
Not Found!
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x