خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » فروش سانترال پاناسونیک

فروش سانترال پاناسونیک

فروش سانترال

حتما شما هم دستگاه سانترال را می شناسید و با قابلیت های آشنا هستید. اگر به دنبال خرید دستگاه سانترال برای مجموعه خود هستید، باید توجه داشته باشید که انتخاب دستگاه سانترال نیاز به اطلاعاتی تخصصی دارد و باید با افراد متخصص در این امر مشورت کنید و راهنمایی بگیرید.

دستگاه های سانترال در انواع مختلفی طراحی و تولید شده که هر کدام مناسب برای طیفی از کاربران است. دستگاه های سانترال کم ظرفیت برای مجموعه ها و شرکت های کوچک تا متوسط مناسب است و نهایت ظرفیتی که می تواند ارائه دهد ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی است. قیمت این دستگاه اقتصادی است و قابلیت های بسیاری را به کاربران ارائه می دهد. دستگاه سانترال پاناسونیک از امکانات بی شماری بهره می برد که می تواند در مدیریت خطوط تلفن به شما کمک کند.

فروش سانترال پاناسونیک

دستگاه های پر ظرفیت، مناسب برای مجموعه ها و ارگان های بزرگ با تعداد پرسنل زیاد است. سری TDA و TDE و NS جزو دستگاه های پر ظرفیت هستند. البته دستگاه های سانترال دارای ظرفیت پایه هستند که می توان آن را با کارت های ارتقای سازگار با دستگاه، افزایش داد. به همین دلیل سانترال هم برای نیاز های در حال حاضر شرکت مناسب است و هم می تواند در صورت گسترش شرکت، از نیاز های آینده شما پشتیبانی کند تا نیاز به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

توجه داشته باشید که این دستگاه بسیار حساس است و باید آن را از مراکز مجاز دارای گارانتی تهیه کرد. همچنین نصب و راه اندازی این دستگاه، کاری فنی و تخصصی است که توسط نفرات فنی آموزش دیده و با تجربه بهره گرفت. افراد غیر متخصص ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به دستگاه شما وارد کنند.

شرکت ایده آل گستر، نمایندگی پاناسونیک در ایران به عنوان یکی از شناخته شده ترین فروشگاه های فعال محصولات پاناسونیک در ایران است. با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی می توانید تخصصی ترین خدمات مشاوره را از این مرکز دریافت کنید.


5 (100%) 1 رای

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 29
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی