فروش دستگاه سانترال

قابلیت دستگاه های سانترال پاناسونیک

شرکتی را در نظر بگیرید که به ارائه خدماتی به شهروندان پرداخته است. در این قبیل از شرکت ها، تعداد تماس های ورودی بسیار بالا می باشد لذا می بایست تعداد خطوط شهری بالایی برای خود تعبیه کند که هیچ شهروندی به علت مشغول بودن خطوط، از خدمات ارائه شده توسط آن مجموعه بی بهره نماند.

اگر این شرکت ۵ خط شهری داشته باشد و ۱۵ کارمند، برای این که هر کارمند به تمامی خطوط دسترسی داشته باشد می بایست روی میز هر کارمند،۵ تلفن وجود داشته باشد. این فرآیند در تعداد بالای خطوط  غیر قابل امکان می باشد.

دستگاه سانترال پاناسونیک به شما در حل این مشکل کمک خواهد کرد. سانترال، دستگاهی است که تعدادی خطوط شهری را به تعدادی خطوط داخلی تقسیم بندی می کند که بر طبق آن هر کارمند می تواند با داشتن یک تلفن به راحتی تمامی خطوط دسترسی داشته باشد. در این قبیل شرکت ها، هیچ کاربری به علت مشغول بودن خطوط از دریافت خدمات باز نمی ماند.

از قابلیت های دیگر استفاده از دستگاه سانترال، استفاده از اپراتور گویا می باشد. با استفاده از راهنمایی که این اپراتور اعلام می کند، کاربر به راحتی می تواند با داخلی مورد نظر خود ارتباط برقرار کند .

دستگاه سانترال پاناسونیک دارای انواع مختلفی می باشد و انتخاب از میان این دستگاه ها بستگی به حجم مورد نیاز خطوط شهری و داخلی در شرکت  و یا مجموعه شما می باشد.

انواع سانترال

به طور کلی سانترال ها به دو دسته پرظرفیت و کم ظرفیت دسته بندی می شود.

سانترال های کم ظرفیت مناسب برای شرکت ها و مجموعه هایی می باشد که  نیاز به حداکثر ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی دارند و در مقابل سانترال های پرظرفیت برای مجموعه هایی مناسب است که نیاز به بیشتر از این تعداد خطوط دارند.

سانترال KX-TES824 نمونه ای از سانترال های کم ظرفیت و KX-TDE200 یک نمونه از سانترال های پر ظرفیت می باشد. شما می توانید برای خرید دستگاه های سانترال پاناسونیک و یا حتی نصب و برنامه ریزی آن ها به نمایندگی های پاناسونیک در سطح ایران مراجعه کنید. شرکت ایده آل گستر یکی از نمایندگی های مجاز پاناسونیک می باشد که در حوزه های خاصی نظیر:

دستگاه سانترال

 • واحد فنی
 • واحد آموزش
 • واحد فروش
 • واحد IT
 • واحد مشاوره و پشتیبان

در حال فعالیت و خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه ماگنولیا پلاک۱۱ مراجعه و یا به صورت غیر حضوری با شماره تلفن ۰۲۱۸۱۰۱۰ تماس بگیرید و از خدمات آن بهره ببرید.


4 (80%) 5 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 29
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی